Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az UNIÓ miért aggódik ennyit...

Az UNIÓ miért aggódik ennyit a melegek, a romák és a bűnözők jogaiért?

Figyelt kérdés
Jogbiztonság van, mindenki egyenlő a törvény előtt.
2014. jún. 10. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos 100 évvel hamarabb jött el ez a jogi cirkusz, ami védi őket. Ha adnának még 100 évet - lehet 10 is elég lenne - akkor úgy elkergetnénk őket innen, mint tették azt az elmúlt több ezer évben Indiától a Balkánig mindenhol, a felmenőink. Azok az emberek, akik képesek voltak létrehozni egy működő társadalmat, ahol nincs helye a bűnözésnek, a tolvajlásnak, a gyilkosságoknak.


Ezek a mocskos legalja szemét semmirekellő népség - nevezzük bűnözőknek őket - soha nem volt képes egyetlen közösségbe beilleszkedni. Ezért vándoroltak (kergették el mindenhonnan) őket.


Ha az EU ezen szószólói megismernék a - nem írhatom le a nevüket gányokat-, akkor kicsit más szemmel néznék a világot.

Ebben az esetben maximum az északi sarkra lehetne telepíteni őket.


A pitiáner bűnözők védelme, pedig azt a célt szolgálja, hogy elterelje a figyelmet a politikai, gazdasági fehérgalléros bűnözésről.

Ha sokkal szigorúbban büntetnék a bűnözőket, és nem a társadalom nyakán élősködő elítéltek lennének, hanem kőkemény munkatáborokban robotolnának, vagy útépítésben serénykednének a 40 fok melegben, komoly társadalmi hasznot lehet hajtani a bűnöző emberekből.


Sajnos az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy akik bűnben szocializálódtak, mint a gányok, azok sajnos nem fognak megjavulni. És kérdéses kinek a felelőssége ez, mennyire tehet egy félrenevelt ember arról, hogy bűnöző lett.



Én első körben Internettel látnám el őket és szociális munkásokkal megismertetném velük a használatát, had tanuljanak minden nap valamit.


Szerintem a társadalom azzal is többet nyerne, ha az internet villanyszámlájukat fizetjük, mint ha a börtönben etetjük őket.

2014. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Az EU egy liberalista szervezet, teljesen lényegtelen, hogy a jobbközép magukat konzervatívnak valló frakció vezeti.A domináns irányvonal akkor is liberalista.
2014. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"liberalista"


Az mi? Egy ez szóösszetétel? "Liberális + barista"? Tehát, a körűti belpesti liberális fertő kávézóinak munkatársaira gondolsz?

2014. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
A liberálisra gondoltam.
2014. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

"A liberálisra gondoltam."


Gondoltam! Furcsa is lett volna, ha helyesen í... Akarom mondani, ha a baristákra gondolsz!!!

2014. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezért a kérdés miatt
2014. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Azzal hogy meleg vagy cigány valaki még nem minősül bűnözőnek. Azok az idők elmúltak.


A bűnözőknek pedig ugyan olyan emberi jogaik vannak, mint másnak.

2014. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na azert, itt igen csak elofordul, h a bunozot vedik direkt:

“no beszokott lopni kutya harapta, egybol h tabla van kinn e, meg h a kutyat meg el akarjak altatni?”

“mikor a bort loptak, eloveszik, h mit tett a borba? mit keresett ott? mi jogon nyult masehoz?”

es akkor ez igy jol van? nekem se disznek van a fejsze meg a 2 kutya ben!

2014. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!