Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nagy része miért...

A magyarok nagy része miért sír állandóan más nemzetek (cigányok, szlovákok, románok, szerbek) jogaiért ahelyett, hogy a saját fajtáját védené?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
melyik bolygón élsz?
2010. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ki sír ezekért? pusztuljanak. Persze nem az ott élő magyarok.
2010. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszolj légyszíves és ne tegyél gunyoros megjegyzéseket, mert azok csak téged minősítenek.
2010. okt. 15. 15:29
 4/15 A kérdező kommentje:
Az előbbi 15:25-nek ment.
2010. okt. 15. 15:29
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Igaza van, itt az oldalon is egyeseknek mint például bumbinak fontosabb az a pár normális cigó, mint az a több ezer magyar aki nem tud nyugdton élni a cigók miatt.

Ezt én se fogom megérteni soha.

De már nem is érdekel, hamarosan lépek le külföldre, majd rájöttök mikor nem lesz kinek kifizetni a segélyt a cigoknak.

2010. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom valami félreértelmezett liberális eszmék miatt vakbuzgóságból.
2010. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Talán azért mert nem olyan beszűkült látókörűek mint az ide írók nagy része.


Tudod, a Magyarok is voltak/vannak kisebbségbe. Lásd pl most szlovákiát. És akármilyen hihetetlen a szlovákok náci része a magyart a cigánnyal egyenrangúként kezeli. Leköpik őket, baxtatják őket ahol érik stbstb. De a szlovák emberek között is van olyan, aki kiáll ezekért a Magyarokért, és azoknak a jogaikért. És lehet hogy azoknak a magyaroknak jól esik az, hogy emberszámba nézik őket.


Itt is hasonló a helyzet. Ha egész életedbe gyűlölködni akarsz a rasszokon, mert szerinted te felsőbbrendű vagy, akkor sose fogunk előre haladni, csak a saját mocskunkba hempergünk.

2010. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Mi az, hogy a saját fajtáját? Fajtája az állatoknak, növényeknek stb. van!

Te egy hazaáruló vagy!

2010. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Jó hogy nemcsak én vettem észre ezt mivel a legutóbbi Trianonos kérdésnél és még 1 magyarellenes kérdésnél ezt véltem felfedezni. Valószínűleg ezek nem magyar származásúak talán titkolják szláv származásukat és ezért hőbörögnek egyfolytában a magyarok ellen.
2010. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Na Vuvuzela már vártalak!
2010. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!