Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a főváros...

Mi a véleményetek a főváros új önkormányzati választási rendszeréről?

Figyelt kérdés

[link]


Személy szerint örülök neki, még kevesebb esélye lesz így a balos libsiknek, nehezebben válik kommunista várossá Budapest.


Hiszen valljuk be, csak azóta van fejlődés mióta a Fidesz vezeti.

Előtte csak liberalizmus meg egy helyben toporgás volt.



2014. jún. 10. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a sok hülyeséget amiket leírtál, remélem te sem gondoltad komolyan.
2014. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én spec, semmit sem tudok róla!

Valaki elmondaná 2 mondatban?

2014. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Milyen fejlődésről beszél a kérdező ??? Vagy a vissza-fejlődésről, végül is matematikailag.....
2014. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy egyesek mennyire nem ismerik azt a csodálatos várost, de panaszkodni tudnak!

Ezzel mi a baj mellesleg? Van egy kerület, ahol 140 ezer ember él, de egy képviselője van. Még a másikban csak 30 ezer. Én érzem a különbséget és igen is minden ember szava számít.


[link]

[link]

2014. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a sorozatos választási csalás következő állomása, mert az elmebeteg despota nem tudna elviselni még egy vereséget, a legutóbbiba is belerokkant, rendszeresen ápolásra szorul azóta is Grázban... és egy bolond több százat is csinált :)
2014. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" a sorozatos választási csalás következő állomása"


??? Te miről beszélsz? Milyen csalás? Ha tudsz valamit ne tartsd magadban. De szerintem csak vádaskodsz, alaptalanul.

2014. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!