Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fog kinézni Magyarország...

Hogy fog kinézni Magyarország 100 év múlva?

Figyelt kérdés
Futurisztikus de lehetséges elképzeléseket írjatok légyszíves!
2010. jan. 2. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nem lehet így elképzelni szerintem. 1910-ben sem gondolta volna senki se, hogy ez lesz a mai helyzet..
2010. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lesz egyáltalán?
2010. jan. 2. 14:46
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez jó kérdés... Nem lehetetlen, hogy az EU előbb-utóbb olyan lesz, mint az USA, azaz egy országot képeznek a tagjai. Ha ebbe a vezetők belemennek, akkor nemigen. Egyébként szerintem lesz, ha sikerül valami normális vezetést összehozni.
2010. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha így folytatjuk, akkor nem lesz!


Szinte már látom is az okoskodó liberális kommenteket, hogy aszongya:


"...egyáltalán minek is (kinek is) kell Magyarország, hiszen benne vagyunk az EU-ban, a határok átjárhatók (mit átjárhatók, nem is léteznek!), Szlovákiában ugyanúgy meg tudod keresni a kis pénzed, mit itthon (és ugye azon kívül más nem is számít). Honvédségre nincs szükség, hiszen köztudott, hogy háború nem lesz (89-ben is köztudott volt hogy nem lesz Délszláv Háború), ha pedig mégis lesz, akkor ugye majd jön a NATO segíteni rajtunk! És egyébként is micsoda nacionalista Jobbikos dolog ilyen kérdést feltenni, ha lesz lesz, ha nem lesz akkor meg nem lesz!"


Fogadni mernék, hogy amennyiben 100 év múlva Magyarország megszűnik létezni, az is kizárólag a liberalizmus miatt lesz, akárcsak Trianon.

2010. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha a kissebbség továbbra is ilyen mértékben fog szaporodni

rossz világ lesz :(

2010. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

http://www.youtube.com/watch?v=e0Tx8rGqsbk


ezt nem hagyhatjuk!!!!

Magyarország a Magyaroké

2010. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Magyarország mint olyan nem lesz, legalább is nem tudom, hogy fog kinézni.

De a billentyűzete a dédunokádnak így fog kinézni, ha nem teszünk valamit: [link]

2010. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha így haladunk még 10 önálló éve ennek az országnak!

Vége van, csak még sokakat butítanak, mert lehet!

Úgy elvagyunk adósodva, hogy sem a köz vagyonunk nem a mienk, „ jelzálog”

Sem az emberek 70% nak a vagyona !


Az első a hitelezőink számára kedvező feltételnél, „ bankot robbantanak”


Szerintem már az idén elkezdődik a hatalom átadása, és a diszponálás a vagyon felett!

Aztán majd szépen lassan, jön a többi és 10 éven belül szavazhatunk 2-3 nyíltan külföldire!

2010. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

"Úgy elvagyunk adósodva, hogy sem a köz vagyonunk nem a mienk, „ jelzálog”

Sem az emberek 70% nak a vagyona !"


Én pl. nem vagyok eladósodva, hanem tartalékaim vannak, szóval nekem mondhatod.


Lehet hibáztatni a politikusokat, de azért, ha pl. frankamu hitelt vettél fel, te is hibás vagy.

2010. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

"Hogy fog kinézni Magyarország 100 év múlva?"


1910-ben a lakások 3/4-e földpadlós volt. Az emberek 2/3-a hétköznap csak kenyeret evett (jó esetben szalonnával). A nagyvárosok munkásai 4-5 fő/szoba sűrűségben köhögték tele a tébécével a penészesfalú lakásaikat. Minden 4. ember gonorrheás volt.


A mai bulvárújság-olvasó boldog békeidőkként emlékszik 1910-re. Lehet, hogy 2110-ben hasonló nosztalgiával fogunk beszélni 2010-ről.


De hogy az milyen lesz, nem tudjuk elképzelni. 20-30 évvel sem látunk előre. 1980-ban pl. nem sokan gondolták, hogy az internet egy hétköznapi használati eszköz lesz. Még 1990-ben is úgy tűnt, hogy az egyetemi, postai, héziorvosi stb. e-mail lesz az internet legnagyobb vívmánya. Ezzel szemben a 70-es években még azt hitték, hogy a 2000-es évekre emberi kolóniák lesznek a Marson. Egykor azt is hitték sokan, hogy a városi légszennyezés miatt 2000-re már csak szkafanderben lehet az utcára menni. Szóval lehet képzelődni a jövőről, de nem sok értelme van.

2010. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!