Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincsenek az emberek kicsit...

Nincsenek az emberek kicsit eltájolódva trianonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokan mondják a 90 éves dolgot, hogy vissza kéne kapnunk. A legextrémebb amit hallottam, hogy követeljük, hogy csatolják vissza Trianont. Vannak olyanok, akik azt hiszik Trianont vették el? Nem provokativ kérdésnek szánom, csak elszomorít az emberek tudatlansága.
2014. jún. 11. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Ezek tizenéves suhancok, fogalmuk sincs miről van szó, csak hallják innen-onnan, hogy trianonozással jól lehet lázadni a rendszer ellen.
2014. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
#1! Szerinted valamilyen rendszer ellen lázadnának? Milyen rendszerre gondolsz?
2014. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezni nem bűn, 90 év ide vagy oda. A nándorfehérvári diadalra és a mohácsi csatára is emlékezünk, pedig azok régebben történtek. Hatásai ma is vannak a régi eseményeknek is. Amúgy Trianon után voltak bécsi döntések, majd párizsi béke a 2. világhábprú után. És a Vajdaságban a 2. világháború után kisajátított birtokok után még most is tárgyalják a kártérítéseket, tudom, mert az én családomat is érinti. Tehát inkább azok vannak eltájolva, akik szerint ez már abazolút történelem.
2014. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Fontos megemlékezni, ezért kell minden településen elhelyezni a félárbócra engedett királysági zászlót.


Várom a napot, amikor újra teljesen felvonhatjuk, mert minden elcsatolt terület visszakerült! Ha még Trianont is idecsatoljuk, csak hab lesz a tortán!

2014. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is vissza kellene kapnunk, de nem Trianont, hanem a magyar többségű területek legalább egy részét, mert igazságtalan volt a felosztás. Az 1941-es állapot szerintem korrekt volt:

[link]

2014. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

"Emlékezni nem bűn, 90 év ide vagy oda. A nándorfehérvári diadalra és a mohácsi csatára is emlékezünk, pedig azok régebben történtek."


Akkor követeljük vissza Mohácsot is!!!!!

15F

2014. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
si tacuisses, philosophus mansisses
2014. jún. 11. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincsenek. Vagy tiltanátok az emlékezést rá?

Amúgy meg a "visszakövetelők" nagyrésze is tisztában van azzal, hogy nem nagyon lehetséges ez.

2014. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Dehogy tiltanám, csak szánalmas, hogy sokak nem tudják mi is az a trianon és hadoválnak össze vissza, csak simán átvették oszt trianont visszáznak. Én is megemlékeztem róla negyedikén
2014. jún. 11. 23:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Trianon soha nem volt a magyaroké Trianon egy épület.
2014. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!