Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne depolitizálni...

Hogyan lehetne depolitizálni a közéletet?

Figyelt kérdés

Már mindenhol megjelent a politika, és a velejárói is:vita, gyűlölködés, személyeskedés.


Más népek 4 évente egyszer foglalkoznak a poltikával:amikor választás van( pl a finnek)


Én személy szerint nem engedélyezném a tévében,rádiókban, újságokban politikához kötődő témák megjelentetését.


2010. jan. 2. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
most depolitizálni akarsz, vagy diktatúrát? Egyébként meg ne csodálkozz, ha a következő hozzászólók lekommunistáznak...
2010. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"Jó, Kösz.Már mindenhol ottvan.BEMÁSZIK MINDENHOVA"


Hülyeség. Nem kell nézni a tévében a hülye műsorokat, nem kell szennylapokat (népszabi, magyar nemzet) olvasni. És akkor nem mászik az a cúnya-cúnya politika sehova.


"Nem kell azt hinni, hogy Magyarország valami különleges hely. "

Hol írtam hogy különleges?Kezeltesd a paranoiádat."


Azt írtad, hogy Magyarországon más a politika, mint Finno.-ban. AZt képzeled, hogy Magyarországon más a politika, mint külföldön, azaz azt képzeled, hogy Magyarország különleges hely.


""Hány évet éltél Finnországban? "Ismerek ott egy pár embert, szoktunk beszélgetni."


Tehát nem éltél ott, fogalmad sincs az országról.


""legutóbb Kádár idején volt depolitizált közélet."

Hehe, nagyon jól tudom."


Gratulálok a heherészésedhez, kis büdös komcsi.


"Leszarom ki mit mond, itt csak a diktatúra segíthet(mint Szingapúrban).Csak akkor lesz rend és nyugalom."


Abból nem eszel, kis komcsi tetű.

2010. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek veled, kérdező!
2010. jan. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"most depolitizálni akarsz"

Azt, mivel azért tettem fel a kérdést.


"Nem kell nézni a tévében a hülye műsorokat, nem kell szennylapokat "


Képzeld, nem nézek tévét és nem olvasok szennylapokat.

Sőt, rádiót sem hallgatok.

"AZt képzeled, hogy Magyarországon más a politika, mint külföldön, azaz azt képzeled, hogy Magyarország különleges hely.

Na most akkor a te stílusodban:

Anyádat képzelem amint egy teherautónyi kancigány qrja szét a s3gglyukát.Igenis más az USA-ban pl vagy Finnországban, mint Mo-n.


"Tehát nem éltél ott, fogalmad sincs az országról. "

Van.Apropó te hány évet éltél ott ? Na látod.


Apropó miből szűrtétek le hogy komcsi lennék? Abból a "hehe"-ből? A szocializmusnak is volt egy-két előnye, mint ahogy anno a királyságnak és most a pártokráciának.A világ nem csak fekete és fehér.

2010. jan. 3. 20:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!