Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a roppant...

Mit szóltok ehhez a roppant érdekes hírhez?

Figyelt kérdés

Szerintem kissé paranoiás a csávó.


[link]


2010. jan. 3. 02:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tudom... a régebbi címereken tényleg nem így nézett ki az a csillag. Lehet, hogy csak a véletlen műve, hogy így néz ki... de gondolj bele: mi van, ha nem?

Ez nem egy fontos, hír, csupán egy elgondolkodtató olvasói észrevétel.

2010. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Íme Horvátország címere:

[link]


Ez meg egy amerikai sheriff jelvény:

[link]


Nahát, újabb világméretű cionista összeesküvés nyomára bukkantunk. Itt a bizonyítéka, hogy ezek mindenhová bepofátlankodnak! Cselekednünk kell azonnal, nekünk igazmagyaroknak, mielőtt a mi címerünkbe is belecsempészik a jelképüket!


Add tovább! Kitartás testvérek!

Aggyonisten oszt'jónapot!

2010. jan. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Eddig is tudtam,hogy a Kurucz-infó bődületes marhaságokat képes állítani.De a linkben legjobban tetszett,hogy egy Jobbik-párti pap kiátkozza a Biborost,kijelentve,hogy neki többé nem a főnöke.

Nem tudom.hogy Erdő Péter miért nem értett egyet a keresztállítással,de ha jól láttam egy kettőskeresztről volt szó,ami nem az egyház által használt korpuszos kereszt,hanem politikai jelentése van,akkor megértem.

Előljárót megtagadni egyben azt is jelenti,hogy nem tartja magát többé katolikus papnak.Kiátkozni pedig csak a pápának van joga egy bíborost.

Ez a pap csak egy hatásvadász,nem méltó a hivatásához.

2010. jan. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ekkora baromságot! Szót sem érdemel.
2010. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Az emberi hülyeségnek nincs határa...
2010. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bumbi02 ***** válasza:
60%
A Sándor-palota 1800as évek elején épült akkor még nem volt ilyen divat a zsidózás de valószinüeg már akkor itt voltak és vásárolták az országot...a vár falán 1880as dátumot látok, ugy néz ki már akkor itt lehetek ezek az "uj honfoglalók".. komolyan mondom néha nevetek a kurucon mien hülyeségeket bir lehozni és sokan ezt tartják hirportálnak?
2010. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Köszi a linket, nagyon jól szórakoztam :) Elolvastam még pár "cikket" (már ha ezeket annak lehet nevezni), és egyre inkább úgy érzem, hogy ez csak valami paródia :D Én legalább is képtelen vagyok komolyan venni a "hírportál" kifejezést ezesetben.
2010. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

A Kuruc.info cikkírója kissé tájékozatlan. A hatágú csillag eredetileg nem zsidó jelkép volt, már akkor is létezett, amikor még nem voltak zsidók a földön.

A két egymásba fordított háromszög azt jelenti, hogy

"miképpen a mennyben, úgy a földön is" .

Ezt a jelképet sajátították ki a zsidók maguknak a későbbiekben.

Aki tehát a hatágú csillagot meglátja a magyar nagycímeren ne a zsidókra gondoljon elsősorban, hanem Jézus urunkra ( aki nem volt zsidó ) és az Ő tanítására.

2010. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de igen jézus zsidó volt nem olvastad a bibliát?
2010. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!