Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik került volna...

Ha a Jobbik került volna kormányra, akkor betiltatta volna a Barátok közt című sorozatot homoszexualitás népszerűsítése miatt?

Figyelt kérdés
A hetekben egy új meleg karakter jelent meg a sorozatban, amely a szélsőjobb ideológiájával nem egyeztethető össze.

2014. jún. 18. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha a jobbik nem is tiltaná be végül úgyis megszűnne ez a förtelem. Ilyen egy liberális világrendszert, nem hiszik el, hogy ez idővel maga lesz a pokol...
2014. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen egy liberális világrendszert, mint ami az elmúlt évszázad jó filmjeinek, sorozatainak és könyveinek a 100%-át adta. Nyugat-Európa és az USA, az liberális, és meg is van az eredménye.

Amúgy meg a Jobbiknak csak nagy a szája, ők sem mernének ilyeneket csinálni. Csak ellenzékben bármit lehet mondani.

2014. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pont telibesz...rnák
2014. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Miért is lett nektek rosszabb a meleg miatt, hogy lehet róla beszélni?
2014. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, hogy lett a sorozatban egy meleg karakter, mert így a nézők láthatják, hogy teljesen normális, átlagos emberek a melegek is, őket is el kell fogadni.
2014. jún. 18. 23:48
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
A jobbik soha nem fog hatalomra kerülni, mert csak a fidesz csicskája...
2014. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Manapság már a csapból is a homoszexualitás folyik... Nem kéne ezt ennyire erőltetni, mert így idővel az emberiség globálisan meg fog változni, egy nagyon rossz irányba. A kultúra is egyre inkább kezd természetellenes lenni, csak ezt mi emberek nem vesszük észre...
2014. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg rossz, hogy változik az emberiség és egyre elfogadóbb, az lenne az igazi ha a nőket is ki lehetne kötni, meg állatként kezelni.

Csak nehogy jöjjön egy diktatúra, egy olyan eszem ahol te leszel kártékonynak beállítva...vagy csak addig frankó a gyűlölködés amíg te csinálod és nem a célpontjában vagy?

2014. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem be kéne perelni az RTl Klubot kirekesztő viselkedés miatt, amiért egyetlen szakállas nő vagy transznemű sincs a sorozatban.
2014. jún. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Na ezt azert megnézném miképpen csinálja. Feláll valamelyik sík sügér a parlamentben es benyújtott egy törvényt amelyben az áll hogy nem lehet a mit tudom én milyen műsorban langyikat mutogatni. Majd erről vitatkozni kezdenek a parlamentben. Mekkora vicc es cirkusz lenne!!! Remelem egyenesben közvetítik majd. Színvonalában kb. rosszabb lenne mint maga a tv műsor langyuló szereplőkkel együtt.
2014. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!