Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miskolc tényleg annyira...

Miskolc tényleg annyira katasztrófa, mint ahogy olvasni lehet?

Figyelt kérdés

Olvastam pár helyen, hogy Miskolc maga a cigányparadicsom. Közbiztonság nulla, az emberek félnek kimenni az utcára, rendszeresek a lopások, betörések, emberölések.


Ez tényleg igaz? Ennyire rossz a helyzet? Vagy ez azért erős túlzás? Olyat is olvastam, hogy a cigány lakosság már majdnem 40-50% a városban, meg hogy mindenhol megjelentek, és heti szinten rabolnak ki házakat.



2014. jún. 20. 22:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Egyiket sem a kurucinfóról olvastam, mielőtt vki mondaná.


Kommentekből, cikkekből.

2014. jún. 20. 22:34
 2/21 A kérdező kommentje:
Vagy például Ózd, vagy egész B.A.Z megye.
2014. jún. 20. 22:36
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Miskolc térsége igen, valóban élhetetlen mert mindenkibe belekötnek, magyarán kár létezni, megfelelni nem lehet egy cigánynak se.


Szerencsére városi vagyok, sokat járok törökökkel este kártyázni, piázni, sose kötnek belénk, pedig lehetne okuk, hisz vagánynak látszunk, jókedvűek vagyunk


Egyedül is bármikor kimozdulhatok nyomogathatom a mobilom, előfordult hogy a telefont bújtam amikor valaki elment mellettem félig a zacskóba volt szorulva a feje, kapucnival együtt, mondanom sem kell hogy lesz*rnak ezek minket.


De hogy mondjak negatívumot is, pár héttel ezelőtt láttam hogy a centrumnál egy telefonáló csajt körbeálltak vagy 8-an és énekeltek neki, meg kigombolt inggel, táncoltak előtte, a csaj láthatóan jól fogadta mert zavarba jött :D

21F

2014. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Vannak Miskolcon is jobb környékek.


Azért nincs az egész elcigányosodva, nincs mindenütt mad max.


A cigányokat mindenképpen el kellene valahogy szeparálni.

Más országokban nem kivételeznek ám így velük, egyedül Magyarországon vannak kiváltságaik.

2014. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2%

"A cigányokat mindenképpen el kellene valahogy szeparálni."


És az hogy fog menni? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan. Az ország pénzét majd arra szórjuk el, hogy kiköltöztessük őket innen, közben akiknek probléma, azok úgyis kimennek külföldre? Több a fehér bűnöző mint a roma, csak ha egy roma valamit csinál, rögtön nagydobra verik. Egyszer már volt Magyarországon olyan időszak, amikor valakiket a származásuk miatt elszállítottak máshova. Nem kell többet ilyen, akinek nem tetszik valami, az takarodjon ki. Te sem vagy magyar, tehát nincs jogod okoskodni, menj ki a rokonaidhoz és ott nemzetieskedj. Magyarországon közúti balesetben 2-3 ezren meghalnak minden évben, és 2-3 százan megfulladnak minden nyáron. Mégis elmennek az emberek nyaralni, és mégis kocsiba szállnak. Pedig a saját kocsid, meg a melletted vezető sofőr veszélyesebb rád nézve, mint a romák. Úgyhogy még egyszer mondom, ha itt bárki költözni fog, az te leszel.

2014. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

"Miskolc tényleg annyira katasztrófa, mint ahogy olvasni lehet?"


Nem igaz kérdező, én ott lakok és nincs semmi ilyesmi amit állítanak. Nem hogy erős túlzás, de teljes hazugság ami állítanak a romákról. Itt nem roma, hanem náci diktatúra van, amerre megyek mindenhol aktívkodnak a kis hülyék, ahelyett hogy a seggükön maradnának. Nekik 2 világháború nem volt elég. Az összeset gázkamrába kéne zárni.

2014. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

5-6

Kamuzol.


Ismerek nyomozókat, széles körben elég jó kapcsolatokkal rendelkezik a családom.


Ahol sok a cigány, ott az esetek 87-90 százalékát ők követik el.


Persze erről a rendőröknek, nyomozónak sem szabad nyíltan beszélni, mert meghurcolják őket.

2014. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Miskolcon élek, és valóban eléggé a nulla felé tendál a közbiztonság.Persze vannak normálisabb részek, de egyre kevesebb olyan hely van ahol nem fél az ember végigmenni.
2014. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#5, 47%-os, te milyen bolygón élsz? Biztos, hogy ugyanazt értjük a "cigány", "Magyarország", és "Miskolc" szavak alatt?


Komolyan érdekelne, hogy mi a bolygó neve, ahol laksz. Imádnám, ha én is olyan véleménnyel lehetnék a cigányokról, mint te!

2014. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Kedves ötös:


Ajánlom megnézésre, 2010-es videó, de még mindig aktuális, sőt, aktuálisabb, mint volt:

https://www.youtube.com/watch?v=tzm0ihIGEqU


Menj el akármelyik börtönbe az országban. 10 rabból 8 cigány, holott Magyarországon (elvileg) minden 10. emberre csak 1 cigány jut. Ezt mivel magyarázod? A rasszista rendőrök csak a cigányokat zárják börtönbe, a magyarokat nem?


Ne gyere azzal hogy felnagyítják az egészet, 18 évig BAZ-megyében éltem, tudom milyen vidéken a helyzet. Előítélettel viseltetek a cigányokkal szemben, azonban tudod az előítélet nem magától alakul ki, hanem tapasztalatok alapján. Ha tíz cigányból kilenc megpróbált már kirabolni fényes nappal az utcán, akkor a tizedikhez sem mész szívesen oda, hiába nem támadt még neked. Ettől függetlenül van cigány barátom is akivel a mai napig el tudok beszélgetni egy jót, nem járok acélbetétes bakancsban, nem hallgatok Kárpátiát és bőrfejű sem vagyok.

2014. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!