Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz miért...

Szerintetek a Fidesz miért foglalkozik ennyit a melegekkel?

Figyelt kérdés
Valahogy kezd már egy kicsit fura lenni. Miért olyan észveszejtően fontos ez nekik?:-)

2014. jún. 22. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem észre, hogy olyan sokat foglalkoznának a kérdéssel. Ezt már eldöntött dolognak tartják (az alkotmányba is belerakták).


Inkább az ellenzék foglalkozik vele sokat, akik változtatni szeretnének a jelenlegi politikai, társadalmi helyzeten.

2014. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Félnek hogy elzárja Putyin a gázt és akkor valahogy be kell fűteni télen nem?
2014. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem foglalkoznak velük sokat.


Akkor hallottam utoljára őket erről beszélni, amikor az a szakállas transzvesztita megnyerte a dalfesztivált.

2014. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Csak Kerényi foglalkozik velük annyit, de ő meleg, csak önmaga előtt sem meri felvállalni.
2014. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Olyan nincs. Ha nem vállalja fel önmagának, akkor nem meleg. Én sem vagyok meleg, mert nem tudok róla, és nem vállalnám fel épp ezért. Attól hogy valaki furcsán megy vagy viselkedik, még nem biztos hogy meleg. És fordítva, attól hogy meleg még nem biztos hogy látszik rajta.
2014. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ő maga valószínűleg tisztában van a másságával, csak fél elfogadni, ezért veszi magára ezt a homoszexualitás elleni kereszteshadjárat szerepet. Nyilván nem a járásán látszik, de az mindig gyanús, ha valaki ennyire sokat és megszállottan foglalkozik a melegekkel.
2014. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor a KDNP egy full meleg párt lenne? Lehet, hogy van benne valami.
2014. jún. 23. 06:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor a Jobbik is az és a Fidesz nagy része is. De akkor miért oltják egymást folyamatosan? Miért nem szeretgetik? Vagy csak a kameráknak játsszák meg a hőst?
2014. jún. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szerintetek a Fidesz miért foglalkozik ennyit a melegekkel?

Valahogy kezd már egy kicsit fura lenni. Miért olyan észveszejtően fontos ez nekik?:-)"


Ezt a kérdést rosszul fogalmaztad meg. Helyesen így szól:


Szerintetek a Jobbik miért foglalkozik ennyit a melegekkel?

Valahogy kezd már egy kicsit fura lenni. Miért olyan észveszejtően fontos ez nekik?:-)

2014. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

"És fordítva, attól hogy meleg még nem biztos hogy látszik rajta."


Bezony. A testépítők jó fele meleg, annyira odáig vannak a férfitestekért. Mégse mondanád egy 140 kilós muszkliemberre, hogy "hé, haver, langyi vagy!", mert valószínűleg szétlapítana :D Tessék, itt a példa a nem lányos külsejű, nem ratyinak látszó ratyikról.

2014. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!