Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a vége Magyarországnak...

Mi lesz a vége Magyarországnak? Hogy látjátok a jövőt?

Figyelt kérdés

Több oka is van annak, hogy aggódok.

1. Folyamatos a kivándorlás, jó a környezetemben leginkább azok az emberek döntenek így ,akiknek itt nem jött be az élet, mert nem is tettek érte, de nyilván megáll az is, hogy a sikeres emberek is belevágnak a még jobb élet reményében.

2. Egyre több a segélyezett ember, akik között egyre több az analfabéta.

3. Nincs olyan politikai párt, akikre szívesen szavazok.

A Fidesz egyértelműen a saját zsebét tömi, a baloldal csak tömte, a Jobbik még elmenne, mert kimernek mondani dolgokat, de az Eu ellenességükkel kinyírnak, az LMP meg kész vicc, bár most ők is váltottak szerintem pozitív irányba.


Attól tartok, hogy jó 10-15 éven belül össze fog omlani a rendszer, polgárháború lesz a romák és a magyarok között és a vége egy totál elszegényedett ország lesz, amit páros lábbal rúgnak majd ki az Unióból.



2014. jún. 24. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezekről a bejegyzésekről tanulmányt lehetne írni.


A tipikus magyar felfogás itt minden szar, az is lesz, pláne ami az 1800 as évek elejétől a köztudatba van hogy el fog tűnni az ország.


Én személy szerint nem félek, sőt most gonosz leszek, de ha valaki talpraesett és értelmes akkor "hülyék" között jobban tud érvényesülni.

Én rendesen tanulok képzem magam, és eszem ágában sincs elmenni innen, jól megélek a fizumból( nem azt mondom mindenre van pénzem amit akarok).


Ha valaki rendesen tanul, folyamatosan képzi magát és akar dolgozni teljesen jól meg lehet itthon élni és remélem a jövőben még jobb lesz.

2014. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11.

Ez mind rendben van, igazad van a kishalak között nagyhalnak lenni, mint kishalnak a nagyhalak között.

Sőt, nem rég olvastam, hogy az, h Magyarországon nem a legjobb a helyzet nem azt jelenti, hogy el kell innen menni, hanem azt, hogy van bőven tennivaló!

Ettől függetlenül én fenntartom, hogy ennek nem lesz jó vége, hiszen csökkenni fog a közbiztonság, a korrupció nőni fog és még sorolhatnám.

Rendben van, hogy te jól fogsz élni, de a gyerekeiddel mi lesz?

Fogod idióták közé járatni?

2014. jún. 24. 12:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is balkanizálódni fog az ország, de egy polgárháborús helyzet mesterséges gerjesztése sem lepne meg, ahogy az Ukránoknál történt. Nyugat és Kelet-Magyarország között egyre nagyobb a különbség és ez tovább fog növekedni; ami nem fog jóra vezetni.


# 11:

Nem akarok demagóg, álszent gecy lenni, de azért nem elég ma Magyarországon az, hogy valaki tanult legyen. A talpraesettségen kívül kell még kapcsolati tőke is ami ha nincs meg, lehetsz a legokosabb a városban, akkor sem kapsz normális állást.


Saját tapasztalatból mondom, hogy a haveri kutyák, az ismerős gyereke és annak barátja/barátnője mindig előnyt fog élvezni, legyen akármennyire is ostoba. Nagyon ritka az, hogy valakit tényleg az utcáról vegyenek fel és utána lehetősége legyen előrelépni...


Külföldön pedig inkább ez a jellemző... "From rags to riches". Magyarországon pedig max "From rags to the grave".


# 2:

Félig hasznos a válaszod, de az orvosokról inkább nem beszélnék. Amíg elmész a kórházba TB alapon, szétbarmolnak mindent; de ha ugyanahhoz mész a magánpraxisba, egyből nyugati színvonalú kezelést kapsz... nem véletlenül virágoznak a magánpraxisok itthon is, annak ellenére, hogy szarban van az ország.

2014. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!