Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik elismeri hogy van...

A Jobbik elismeri hogy van Magyarországon bevándorló probléma?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen megoldást kínálnak rá? A programjukban semmit nem találtam erre vonatkozóan.

2014. jún. 30. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Elismerni biztosan elismeri, de megoldani nem tudja. Ahogyan a cigánykérdést sem, a gazdasági hanyatlásunkat sem (csak fokozná), meg úgy általában az "álomprogramjuk" 90%-át sem.
2014. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
most csak a pesszimizmus és a magyarellenesség beszél belőled.
2014. jún. 30. 10:26
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Hát persze, ha te mondod. Még véletlenül sem a józanság, meg a valódi problémák megoldására való törekvés, hanem a kicsinyesség, a pesszimizmus, meg az anti-magyarság.
2014. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Bevándorló probléma? :D Magyarországon gyakorlatilag nincs is mérhető bevándorlás. Az itt letelepedő emberek 70-80%-a határon túli vagy emigráns magyar. A fennmaradó bevándorlók 90+%-a pedig vagy egyetem után maradt itt, a többi pedig munka céljából költözött ide. (Én többeket ismerek akik például az USA-ból jöttek dolgozni, és miután megtanultak magyarul, le is telepedtek itt)


A politikai menekültek bevándorlása is csak helyi jelenség, és nem is nagy nagyságrendű. Ráadásul ezeknek a 80%-a sem telepszik le Magyarországon, hanem utazik tovább.

2014. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Ki az a hülye, aki Magyarországra akar bevándorolni? Még a menekülttáborokban tengődők is csak arra várnak, hogy megkapják az engedélyt és már húznak is átfele az osztrák határon.
2014. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

ma 10:41


Mondjuk ez is erősen igaz....

2014. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#4

Szezonmunka idején özönlenek át a hiperpigmentált népek, és nem csak az újdonsült c kategóriás magyarok hanem echte romszik is. Elég komoly problémákat okoznak kelet Magyarországon.

2014. jún. 30. 10:50
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

Akkor szerintem nem vagy tisztában a bevándorlás fogalmával. Az, aki idénymunkára érkezik, az nem bevándorló.


Másrészt kíváncsi lennék, mégis miféle problémáról van szó...



(Rf n xhein nalhxnq frttr ylhxn n uvcrecvtzragnyg.)

2014. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem szeretem azokat a kérdéseket, amikor a kérdező nem igaz dolgot állít a kérdésében, és erre vár választ.

T. kérdező, mire alapozod, hogy nálunk bevándorló probléma lenne?????????????

2014. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 naponta tapasztalom.
2014. jún. 30. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!