Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a pride ellen tüntettek,...

Akik a pride ellen tüntettek, mert a mi adónkból fizetik a rendőri kíséretet, miért is tüntetnek?

Figyelt kérdés
Hiszen a rendőröket így is, úgy is kifizetnék, csak így nem az őrsön ülnek benn.

2014. júl. 5. 20:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%
Azért tüntetnek,mert unatkoznak,és szűklátókörűek. Nem képesek elfogadni,hogy van ,aki a saját nemét szereti.
2014. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
50%

Azért nem kell csodálkozni, egyes melegek most se bírták megállni, h a tolerancia nevében Hortyt kifikázzák.

Persze ha holnap ezért megtapossák, mert már nem lesz rendőri kíséret akkor fog menni a "brühühü, már megint bántanak a csúnya bácsik mert meleg vagyok"

2014. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Mert abba nem gondolnak bele, hogy ha ők nem mennének ki, akkor nem is lenne szükség a rendőri kíséretre.


Első te meg vigyázz mit mondasz, úgy érzem pillanatok alatt 0%-on leszel.

2014. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló

Igen, én is pont ugyanerre gondoltam, ha nem lennének ellentüntetők, tizedannyi rendőr lenne, nem kéne kordonokat hozni stb.

2014. júl. 5. 20:44
 5/36 anonim ***** válasza:
64%
Igaz nem voltam kint a tüntetésen(sajnos), de itt a jó érzésű embereknek leginkáb nem ezzel volt a bajuk, hanem hogy ez az egész egy provokáció. Nem maga a vonulás, hanem AHOGY vonulnak.
2014. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
55%

3.

Rosszul érezted, 3 perccel a komment után én vagyok nullán.

2014. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
44%

És akik Horthyt gyalázzák, megérdemlik a megtaposást.

De az egyik legundorítóbb, ha nem a legundorítóbb ez a "Nemzeti Érzelmű F@sszopók" volt.

Undorító provokáció az egész.

2014. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok.

Magyarország leragadt a középkornál,a múltban él. Ennyi itt a lényeg. Az meg a legkevésbé sem érdekel,ki mennyire pontoz le.

Ha ezt a szomszédos Ausztriába csinálták volna meg a felvonulás elleni tüntetők,akkor a jövő héttől már a sitten töltenék az idejüket 2-3 évre.

Mert ha én meg merem fogni a barátom kezét,akkor én húú de rossz ember vagyok... szánalmas,és szűklátókörűek sokan ! ;)

2014. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
33%
jah és 21/F meleg! ;)
2014. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
25%

NEM AZ A BAJ HOGY MEGFOGOD A BARÁTOD KEZÉT, MEG NEM IS AZ HOGY B.Z.K VAGYTOK, MERT EZ CSAK A NÁCIKAT ÉRDEKLI!!!

EZ AZ EGÉSZ VONAGLÁS CSAK EGY PROVOKÁCIÓ!!!

2014. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!