Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a pride ellen tüntettek,...

Akik a pride ellen tüntettek, mert a mi adónkból fizetik a rendőri kíséretet, miért is tüntetnek?

Figyelt kérdés
Hiszen a rendőröket így is, úgy is kifizetnék, csak így nem az őrsön ülnek benn.

2014. júl. 5. 20:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%

A pride arról szól, hogy legyélvégre tisztességes ember.

Ne b..zi.zzz, ne zsi...d. ozz, és tanulj meg tisztességgel élni.

Nem kell szeretned a másságot, de elfogadni igen.


Ha nem tetszik, könnygáz.


Azon gondolkodtál már kérdező, a fradista kemény mag rendőri biztosítását ki fizeti?

És azon gondolkodtál, ki a békés, és ki támad ebben az esetben???

2014. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
63%

# 24


Pontosan ezaz,amit nem értek. Fenenagy kereszténynek mondják magukat,de a melegeket legszívesebben karóba húznák.Holott a Biblia is kimondja,hogy a gyilkosság bűn. Kb az a szint ez a fajta megnyilvánulásuk a melegekről,mint amikor a keresztény papok gyerekeket molesztálnak,és megerőszakolják őket.

2014. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyok homofób, és nem ölném meg a b.z.kat. Csak ez egy gusztustalan provokáció a részükről. A nemi indentitás legyen hálószobatitok.
2014. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
55%
Ja és nem a kurucról tájékozódok ;)
2014. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
67%
a vonulók többsége külföldről jön szóval én már ezt a nagy reklámot feleslegesnek tartom... én arra leszek kiváncsi hogy hány politikus meg nagykövet vonul majd velük mert ezzel lehet jó pontot szerezni nyugaton. én bízom benne hogy Magyarország tartja magát és soha nem lesz menő itt homo-nak lenni
2014. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%

"soha nem lesz menő itt homo-nak lenni"


1. mindenki maga dönti el hogyan éli életét.

2. Sehol se menő melegnek lenni, csak vannak olyan országok ahol nem szégyen egyáltalán.

2014. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Komplikato ***** válasza:
64%

"A b.z. ság nem normális dolog, mivel a társadalom nagy része hetero."


Hűha, ha ezt szegény Alfred Kinsey tudhatta volna! :D


Amúgy én vagyok csak félművel prosztó paraszt, mert úgy tudtam, hogy a new yorki felkelés emlékére van mindenhol a vonulgatás?

2014. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
9%
Nem azt mondtam h intelligens válasz volt, csak azt h a ellentüntetőkhöz képes volt az....
2014. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

ma 20:47

Rájöttünk :D

2014. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

ma 23:13


örülök :D :P

2014. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!