Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a pride ellen tüntettek,...

Akik a pride ellen tüntettek, mert a mi adónkból fizetik a rendőri kíséretet, miért is tüntetnek?

Figyelt kérdés
Hiszen a rendőröket így is, úgy is kifizetnék, csak így nem az őrsön ülnek benn.

2014. júl. 5. 20:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
54%
Ha kulturáltan vonulnának, sokan le se sz.rnák.
2014. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
47%

nem hiszem hogy akik ki mennek "ellentüntetni" a rendőrök ellen tüntetnek.


A homoszexuális ezzel a vonulgatással meg magukra rajzolják a céltáblát. Mint az osztály legszebb lánya. Senkit se az zavar hogy szép, hanem az hogy beképzelten mindenkinek az orra alá dörgöli.


Van homoszexuális ismerősöm, érdekes módon tud normálisan viselkedni és nem támad le mindenkit hogy ő meleg, mint ezek akik tangában mutogatják magukat...


(ami érdekes, hogy az nem gáz ha ezeket látja így egy 6-8 éves, de a meséket el kell látni 6,8,12-es karikákkal...)

2014. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
52%
mégis mit nevezel kultúrált vonulásnak? én nem voltam kinnt,de ahogy elnézem a képeket,az emberek 98%-a normális öltözetben vonult fel,teljesne átlagosan. Az a pár kirívó eset,akik voltak,azok meg minden országban vannak. Ennyi.
2014. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
59%
Milyen provokáció a pride mond már meg? Néztem élő felvételeket róla, csak egy buli az egész. Provokációt az érezz benne aki szándékosan provokációnak akarja látni az egészet. Ők beszélnek arról h a melegek deviánsok, a cigányok primitívek még is mikor megnéztem azt a videót amikor kiabáltak az "ellentüntetők" és rázták a kordont pont h ők néztük ki úgy mint vmi primitív majom. Azért pedig megverni egy embert mert kifikázz egy régi magyar diktátort? Hát ne haragudj de neked nagyon nagy hiba van az agyadba. Embert megverni szavakért óriási primitívség még akkor is ha az anyádat szidják, de h hortyt? Hát ne haragudj....
2014. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
49%

"mert

kifikázz egy régi magyar diktátort?"


1.Ki h látja.

2.Most akkor bulizni mentél vagy fikázni?

Mert te se vagy akkor egy szállal se jobb.

Azon, h a cigányokat meg véded csak nevetni tudok, nézd meg egész Európában kiket utasítanak ki mindenhonnan.

2014. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
28%

"Ha ezt a szomszédos Ausztriába csinálták volna meg a felvonulás elleni tüntetők,akkor a jövő héttől már a sitten töltenék az idejüket 2-3 évre. "


Ha meg Iránban vonaglik a buzzancs akkor felkötik.

[link]

Jó a külfölddel példálózni? Ha nem tetszik a rendszer költözz Ausztriába!

2014. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
59%
Jah az meg csak hab a tortán,amikor azzal pedáloznak ezek a felvinulás ellen tüntetők,hogy ezt látja a gyerek,belőle is meleg lesz stb. Nah hát akkor javaslom azt,hogy járjátok újra a középiskolai biológiaórákat! nah léptem ! halihó! :-)
2014. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
55%

Kulturált vonulásnak mondjuk azt nevezem, hogy kézenfogva mennek, NORMÁLIS öltözékben.

Az, hogy 500m re elzárják az egészet duplakordonnal, nem provokáció? Az, hogy "férfiak" kifestve táncolnak, nem provokáció? Az, hogy a "nők" szakállat rajzolnak maguknak nem provokáció? Az, hogy meztelenül rohangál pár id.ó.a nem provokáció? Az, hogy Horthy Miklós-t meggyalázzák nem provokáció? Az, hogy "Nemzeti Érzelmű F@sszop.znak" nem provokáció?


A b.z. ság nem normális dolog, mivel a társadalom nagy része hetero. A cigányok nagy része primitív, bu.kó. Ez tény.


"Azért pedig megverni egy embert mert kifikázz egy régi magyar diktátort?"


Azért pedig börtönbe zárni egy embert mert holokamuzik? Vagy "Shalom shalom a zsidókat kivasalom"-ozik?


Tudod, ha Horhtyn(mert nem úgy kell írni hogy horty) múlott volna, nem lett volna háború, a zsidókat se deportálták volna. Először nemet is mondott Hitlernek. Csak ha egy Európa méretű birodalom nyomása nehezedik egy ember nyakára, nem sokáig tud ellenállni.

2014. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
58%

Na igen, "Nemzeti Érzelmű Fa....szopó"-zni annyira toleráns:)

Nem tudom mióta része a bulizásnak, de én ezt nem nevezném kulturált szórakozásnak.

2014. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

"Azért pedig börtönbe zárni egy embert mert holokamuzik?"

Akárcsak ha a kommunista bűnöket tagadja.

2014. júl. 5. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!