Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti sem lennétek ennek a pár...

Ti sem lennétek ennek a pár embernek a helyében, akik szerepeltek a prideon?

Figyelt kérdés

[link]


Erre a kettőre vérdíjat tűztek ki.


Meg volt még valaki, aki papruhában volt és történelmi Magyarországos papírt szorongatott, amire egy pénisz volt rajzolva. [link]


Kiderült, hogy nem is magyar, hanem olasz.Neki meg kitették több oldalra a lakcímét, telefonszámát, kiderítették hol dolgozik.



2014. júl. 7. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem aki egyszerű polgárként (legyen bármely országé is) úgy dönt, hogy beszáll a közéletbe és politikába, az viselje a következményét. Homoszexuálisként sem kötelező ezen részt venni, és ott provokálni, és biztos vagyok benne, hogy rengeteg tisztességes, jóérzésű homoszexuális ember maradt szándékosan távol ettől a (politikai) rendezvénytől, és furcsa módon azóta se verte meg vagy tartóztatta le őket senki...
2014. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Helyes, teljesen normális, hogy az igazságszolgáltatást teljes mértékben az állampolgárok veszik át. Gondolom van pár olyan ember, aki a vérdíjat kitűzőket ölné meg, de hogy legyen a lúd kövér, és mert szerintem igazságos, az egész családját és még azt is, aki valaha látta. Hová jutunk, Istenem...
2014. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
No, és mi lesz most az olasszal? A nagyon bátor tojásdobálók elveszik tőle a lapátot és a dömpert?
2014. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Két nap telt el és ötből négy kérdés a felvonulásról szól. Nevetség. Most akkor ki propagál?
2014. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Főleg hogy az ellen tüntetőt az esemény szelleméhez méltóan meg is mogyorózták! :DDDDDD
2014. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a pride a seggbe szuri reklámja?
2014. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ott voltam a Prideon és ezt az olasz fickót nem szántam volna én is megverni. Hogy lehet valaki ekkora köcsög? Én magyar vagyok és ugyanúgy jelent nekem Nagy-Magyarország térképe valamit, mint a heteróknak és főleg katolikusként hánynom kell attól, ha valaki gúnyolja a kereszténységet, vagy bármelyik más vallást.
2014. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az árpád-sávos zászlón lévő *asz és az alatta lévő felirat nem a magyaroknak szólt, hanem azoknak a szerencsétlen nemzeti érzelmű motorosoknak. Nekik volt egy nagyon szánalmas adj gázt (ebből lett adj f *szt) rendezvényük (ami be lett tiltva), és az ő logójuk egy árpád-sávos zászlón lévő motor (ami itt át lett alakítva egy f *sszá).


Vagyis az általad sérelmezett jelenség egy másik kifigurázása. És ha ennyire szent az árpád-sáv, akkor nem b *szok a közepére egy motort. Szóval, ha valaki kifigurázta azt, akkor a nemzeti érzelmű motorosok, és nem a melegfelvonuláson a srác :)

2014. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Máshol már rég eltávolították volna a fejét egy bozótvágóval...
2014. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
máshol igen. de a magyar embert a saját hazájában lehet alázni.
2014. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!