Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a pályakövetési adatokról?

Figyelt kérdés

3.oldaltól:

[link]


Szöveg nélkül is lehet értelmezni, így nem kell elolvasni.


2014. júl. 9. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy olyan kimutatásnak, amiben a tanári összjövedelem minden más diszciplína felett áll (bőven lekörözve ilyeneket, hogy orvosi, műszaki összjövedelmek) én azt sem hiszem el, amit kérdez.


(4.-5. oldalon megtekinthető ez a hülyeség grafikonon is, szövegben is)

2014. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Egy olyan kimutatásnak, amiben a tanári összjövedelem minden más diszciplína felett áll (bőven lekörözve ilyeneket, hogy orvosi, műszaki összjövedelmek) én azt sem hiszem el, amit kérdez. "


A tanárok ma jobban keresnek mint az orvosok jóval. A műszaki végzettségűek jövedelmét meg nem előzi meg vagy te olvastad le rosszul.

2014. júl. 9. 14:55
 3/9 A kérdező kommentje:
És az 5. oldal miért is hülyeség?
2014. júl. 9. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam le semmit rosszul, ezek vannak odaírva.
2014. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 15:21


Miért kapna egy műszaki ember kevesebbet mint egy tanár?? A diagramon nem ez van.

2014. júl. 9. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Az adott szakmán belüli koordináták érdekesek, de a rendszerszintű elhelyezkedés eddig is köztudott volt.
2014. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1:

Akik orvosin végeztek és benne vannak ebben a pályakövetési statisztikában, azok még rezidensek, így a tanároknál is kevesebbet keresnek, másrészt az orvosi és egészségügyiben benne vannak pl. az ápolók is. A tanári képzésben végzettek pedig nem mind tanárként helyezkednek el, sőt elég sok aki nem. A műszaki képzésben végzettek pedig az informatikai képzés után a másodikak, nem tudom mit nézel te félre, nem keresnek rosszabbul a tanári képzésben végzetteknél.


Egyébként az informatikai szakterületnél biztosan irreális a dolog az egyes egyetemekre nézve (úgy mondom, hogy ott végeztem, ahol a végzettek a legtöbbet keresnek).

2014. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Egyébként az informatikai szakterületnél biztosan irreális a dolog az egyes egyetemekre nézve (úgy mondom, hogy ott végeztem, ahol a végzettek a legtöbbet keresnek)."


EZ igaz. PL az sztesek azért jobban keresnek. Már akit én ismerek.

2014. júl. 9. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként az informatikai szakterületnél biztosan irreális.... "


Ezt már ki sem akartam emelni.... szintén egy újabb ok, hogy miért nem ér hajítófát sem ez a felmérés.

2014. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!