Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenhol úgy gyűlölik a...

Mindenhol úgy gyűlölik a valóságshow hősöket mint hazánkban?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindenhol úgy van hogy, a szóban forgó személyeket senki sem akarja megismerni ha megemlítik őket. Valamint komolyabb társadalmi felelősségel járó munkát nem végezhetnek. Úgy rémlik hogy, az eggyesült államokban egy ilyen reality hős komoly pozicióhoz jutott.

2014. júl. 10. 06:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Egy valakit bírtam, Okit. Miatta néha belenéztem, ám rá is úgy figyeltem rá, hogy mások ajánlották. Nem kedvelem a valóság show-kat. Bár őket még mindig többre tartom, mint Pákot, Tüncit, Győzikét.
2014. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Okiról annyit, hogy nem törődött a saját lányával, még a láthatásról is lemondott az alkoholizmus kedvéért.
2014. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Andizsuzsi ***** válasza:

"az oktatási intézmények és az egyetemek a nevük hallatán rögtön lezárják a saltert"


Tudsz egyetlen olyan konkrét példát mondani, amikor egy valóságshow szereplőjét, miután elérte a felvételi ponthatárt, nem vettek fel a szereplése miatt?

2014. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Okiról annyit, hogy nem törődött a saját lányával, még a láthatásról is lemondott az alkoholizmus kedvéért."

A magánéletük engem kicsit sem érdekel. Nem tudtam. Csak azt néztem, hogy a show-ban bohóckodik. Azt sem mindig.

2014. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség.

A hülyéket sehol sem szeretik, nem kell ahhoz valóságshow, h ne álljanak veled szóba.

2014. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"úgy gyűlölik a valóságshow hősöket mint hazánkban?"


Szerintem inkább lesz.rják őket a legtöbben.

Ilyenekbe általában az IQ-lightok mennek akiknek büdös a munka, és azt hiszik ezután tojni fogják a pénzt.


Csak idővel akik ilyen szemeteket néznek még azok is elfelejtik őket.

2014. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Én inkább nem mondanám, hogy gyűlölik a valóságshow egykori játékosait. De az igaz, hogy sokan nem szívesen találkoznának vele (inkább a fiatalok, akik nézik és sztárolják őket). Amikor a Big Brother ment először, akkor néztem, mivel én még sosem láttam ilyen műsort és kíváncsi voltam erre. Évi lett a nyertes és mi lett belőle? Egy emberi roncs, aki nem képes az önellátásra, ezért valami otthonba került. Én őt sajnálom azért, mert tudom, milyen múltja volt. Zsanettet viszont gyűlöltem. Egy hülye állatgyűlölő csaj, akivel nem szívesen találkoznék.

A Való Világot sosem néztem, de sok negatív dolgot hallottam az elmúlt években. Sőt, sokszor feltűnt, hogy ezekbe a műsorokba csak olyanokat vesznek fel, akik nyitottak és hajlandóak a kamerák előtt szexelni. Arra kellenek ők, hogy növeljék a nézettséget. Nagyon szánalmas!!!!!

És szerinted ilyen alakokkal kik találkoznának örömmel? Senki. És a munkahelyekre sem szívesen veszik fel őket, legfeljebb a szexipar.

2014. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

26-ossal és a 27-essel egyetértek!


Az ilyen műsorokba csak az alacsony IQ-s, neveletlen és szeximádó emberek jelentkeznek, akik még a magánéletüket is kiteregetik vagy valamelyik hozzátartozó (nem játékos) elmond mindent róluk, pl. nem törődik a családjával.

2014. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Az USA-ban rendes, tehetséges, szép színészek vannak, nem olyan ronda, buta, nyomorék Showman-ek mint itt!
2014. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Már maga az elnevezés is röhejes, valóságshow "hősök".

Bár én nem néztem egyiket se, néha-néha (sajnos) elcsíptem belőlük egy-egy jelenetet, de nekem az is elég volt. Tanulatlan, primitív, bunkó buta emberek társasága. Aki nézi ezeket, többségében az is azért teszi, hogy nevethessen az ilyen szánalmas embereken. Most szerinted Alekosz, vagy Krisztofel, vagy akárkicsoda művelt és okos? Közelről sem.

Te képes lennél olyanra komoly munkát/feladatot bízni, aki kijelenti, hogy kubai, mert a budapesti havanna lakótelepen született?

2014. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!