Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T. I is kaptatok számlát...

T. I is kaptatok számlát Orbán Viktortól?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam(meg az ősök is) egy-egy levelet O.V.-tól,amiben barátjának szólít(pedig nem is találkoztunk még)és amiben a FiDeSZ támogatására számlát(sárga csekk)mellékel és utóiratban írja,hogy ha lehet,minél előbb,még aznap adjak fel nekik támogatásra pénzt.Honnan tudja a címem(oké tudom a pártok adatnyilvántartásai,ami ugye nem engedélyezett).Mire kell ,amikor elvileg a pártoknak korlátozva van a kampányra fordított pénze(gyakorlatilag meg egyikét se lehet ellenőrizni)Ennyire sz@rban lennének,miközben jelenleg a képviselők kéthavi téli szünetükre is kapják a tiszteletdíjat,eközben O.V.azzal kampányol,hogy a MSzP miatt sz@rban van a gazdaság,a lakosság(ebben azért igaza van)és erre ők a piti plakát-lufi-művházas haknira sajtos pogi-ásványvíz költségüket nyugdíjasokkal,meg tandíjat sz@r melókból-diákhitelből köhögőkkel akarja mecénálni?Jah és a barátaim maguk írják alá a leveleiket,nem Mancikadrága a HP-vel kanyarint rá egy sablon aláírást.
2010. jan. 7. 16:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam.
2010. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
53%
kamu
2010. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly?
2010. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%

Nem kaptam, de ha véletlenül jönne, olvasatlanul dobom a kukába. Már OV látványától meg a gúnyos sunyi vigyorától is rosszul vagyok.


Amúgy lehet, hogy valamikor az elmúlt években a Fidesznek adtatok kopogtatócédulát, és a lelkes kis aktivistáik szimpatizánsnak jelöltek a listán. Én "E" betűs vagyok (fideszes körökben az ellenség rövidítése) ;)

2010. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%

Kaptam. Gusztustalan. Támogassam a Fidesz magyar polgári szövetséget pénzzel. Benne figyelt a csekk is. Nem elég az a 1000000 féle adó, még fizessek neki külön csekken is.

pfejj

2010. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
33%
Én se kaptam,de nem is hiszem,hogy OV-ék küldték volna!Inkább valami csalók lehettek az ő nevükben.
2010. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem valaki le akar húzni.Nem hiszem,hogy a Fidesz így gyűjtene.
2010. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 BeerHunter ***** válasza:
73%
Be ne fizesd jóember! Valaki trükkösen akar gazdagodni.
2010. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
46%
T.I - ő nem egy amcsi rapper, ő is kapott, vagy mivan?
2010. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem Gordonék küldték,hogy rossz színben tüntessék fel OV-ékat.Tőlük még ez is kitelik.
2010. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!