Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T. I is kaptatok számlát...

T. I is kaptatok számlát Orbán Viktortól?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam(meg az ősök is) egy-egy levelet O.V.-tól,amiben barátjának szólít(pedig nem is találkoztunk még)és amiben a FiDeSZ támogatására számlát(sárga csekk)mellékel és utóiratban írja,hogy ha lehet,minél előbb,még aznap adjak fel nekik támogatásra pénzt.Honnan tudja a címem(oké tudom a pártok adatnyilvántartásai,ami ugye nem engedélyezett).Mire kell ,amikor elvileg a pártoknak korlátozva van a kampányra fordított pénze(gyakorlatilag meg egyikét se lehet ellenőrizni)Ennyire sz@rban lennének,miközben jelenleg a képviselők kéthavi téli szünetükre is kapják a tiszteletdíjat,eközben O.V.azzal kampányol,hogy a MSzP miatt sz@rban van a gazdaság,a lakosság(ebben azért igaza van)és erre ők a piti plakát-lufi-művházas haknira sajtos pogi-ásványvíz költségüket nyugdíjasokkal,meg tandíjat sz@r melókból-diákhitelből köhögőkkel akarja mecénálni?Jah és a barátaim maguk írják alá a leveleiket,nem Mancikadrága a HP-vel kanyarint rá egy sablon aláírást.
2010. jan. 7. 16:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
kaptam, de nem fizetem be, átverés az egész!
2010. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
91%

Kaptam, én is...

Aki nem hinné:


[link]


Kíváncsi lennék milyen korosztályt céloztak meg. (24/l)

2010. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszi,fel tudnád rakni a levelet is,mert nekem sz@r a szkennerem?
2010. jan. 7. 17:23
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Postán dolgozom, a Fidesz polgári szövetségnek szólnak és többen fizettek már be nálam is ilyen csekkeket.
2010. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap kaptam(meg az ősök is) egy-egy levelet O.V.-tól,amiben barátjának szólít(pedig nem is találkoztunk még)és amiben a FiDeSZ támogatására számlát(sárga csekk)mellékel és utóiratban írja,hogy ha lehet,minél előbb,még aznap adjak fel nekik támogatásra pénzt."


Ha szimpatizálsz velük, támogatod őket. Ha nem szimpatizálsz velük, nem támogatod őket. Mit kell ezen ennyit hőbörögni?


"Honnan tudja a címem?"


Mondjuk címjegyzék, telefonkönyv?


"Mire kell ,amikor elvileg a pártoknak korlátozva van a kampányra fordított pénze"


Nemcsak kampányra költ egy párt. Egyébként a pártok elfogadhatnak adományokat, ezzel semmi gond nincs.


"Ennyire sz@rban lennének"


Köztudottan nincs jó anyagi helyzetben a Fidesz.

2010. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
85%
Engem telefonon szokott hívni Orbán Viktor, előre rögzített szalagról. Az ilyen dolgok idegesítenek.
2010. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
77%

Itt a levél:


(A nevem egy sárga postit-el van letakarva)


[link]

[link]

2010. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%

"kaptam, de nem fizetem be, átverés az egész!"


Mi az átverés, kiscsillag?


A csekkel a Fideszt támogathatod, ha akarod. Az átverés az lenne, ha MSZP-s szórólapba rakott csekkel a Fideszt gazdagítanád. Így viszont nincs átverés. Nem érted az átverés fogalmát.


Én megértem, hogy nem vagytok Fidesz-szavazók, de ennyire gyűlölködni, puffogni csak azért, mert a rohadtszemétfasiszta fidesz kampányszórólapot küldött nektek, elég érdekes reakció.

2010. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
Engem Gyurcsány Ferike szokott hívogatni szalagról ...
2010. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
53%
17:32 es ne haragudj, de csúnya szavakat itt csak te használsz. Észrevetted?
2010. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!