Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán már Simicska és társai...

Orbán már Simicska és társai ellen vív szabadságharcot?

Figyelt kérdés

Több helyen olvasom, hogy feszültségek lehetnek a FIDESZ belső köreiben, Orbán most leszámol a korábbi nagytőkés haverokkal, és újraosztja a lapokat. Miután sikeresen legyőztük az IMF-et és az talán EU-t is, a már csak nyomokban létező baloldalról nem is szólva, most új harcok következnek. Sokan ennek jelét látják részben a reklámadóban, majd a nem régen megszellőztetett, majd cáfolt útépítő cégek különadójában, illetve most az EU-s agrártámogatás elosztásában tervezett változtatásban.


Szerintem kár abban reménykedni, hogy ha igaz is ez, ettől bármennyire is megbomlana a FIDESZ kifelé monolit egysége, de kíváncsi lennék további véleményekre.


[link]



2014. júl. 12. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
MINDEN tisztességes, becsületes magyar ember leszarja, lefossa és lefingja Orbán Viktort.
2014. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az 1-es válaszadó által ajánlott és javasolt dolgok nem elegendőek, mert kimásznak alóla és nem fulladnak bele.
2014. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

volt már nemrég egy hasonló kérdés...egyértelmű a dolog, túl nagy a hatalom, a pénz meg a befolyásuk ezeknek az embereknek, egymás fejére nőttek, aztán mostmár egymástól félnek, és el akarják egymást lehetetleníteni, itt is érvényesül, az a tipikus üzletben nincs barátság mondás.

Hidd el, nemsoká a Mészáros Lőrinc is nemkívánt ember lesz...jól megszedi magát, aztán rájön, hogy simán mehetne ő még feljebb is...ugyanezt csinálja Lázár is.

2014. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem olvastam a korábbi ilyen kérdést, nem jártam itt mostanában, de a 3. válaszoló azt hiszem, nekem teljesen jól megvilágította.
2014. júl. 12. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es! Onnan látszik, hogy milyen tisztességes vagy, hogy miket írsz! Orbán kétharmadra nyer már másodszor, merr az emberek többsége látja, hogy az ország fejlődik, nem úgy mint a fletó időszakban!!!
2014. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap 14:46


MINDEN tisztességes, becsületes magyar ember leszarja, lefossa és lefingja Gyurcsány Ferencet is.

2014. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 davidpsp ***** válasza:
Gyurcsány és Orbán kapják be a ***** !!!!!
2014. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerem mindkettőt, segíthetek, hogy valóra váljon az álmod!
2014. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!