Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek megemlékezést...

Davidpsp kérdése:

Az emberek megemlékezést tartanak a 2006-os túlkapások miatt? Úgy értem hogy 2016-ban tartják meg a megemlékezést?

Figyelt kérdés
Azt mondták az emberek, hogy "Nem felejtünk". Ezt azért mondták, mert 2006-ban túlkapások voltak a tüntetésben. Amikor Gyurcsányék voltak kormányon. És a rendőrök lőttek és verték a tüntetőket. Gyurcsányra azt mondják hogy "Szem kilövő". Most hogy Orbán Viktor van kormányon, szerintem óriási tüntetés lesz, mert az emberek utálják Orbánt és Gyurcsányt.

2014. júl. 13. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem mivel a 2006-os tüntetés eldurvulásáról a fidesz bérenc ultrák tehetnek.
2014. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellene ünnepelni az akkor tüntető csőcseléket, aki gyújtogattak és összetörték a fél Belváros4?

A rendőrök nagyon is kesztyűs kézzel bántak velük

Akinek az autóját, vagy a kirakatát összetörték, azok biztosan nem felejtették el őket. De ünnepelni nem fognak.

2014. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A Fidesz hívei csinálták, akkor az gáz, mert nem olyanok mint az ukrán tüntetők.
2014. júl. 13. 17:30
 4/15 anonim ***** válasza:

ha így állnánk a dologhoz,akkor a 2006.augusztus.20 -i tüzijáték után nem kellett volna többet tüzijátékot tartani Budapesten,az 5 halálos! áldozat miatt.

De mivel már több évtizedes hagyományra nyúlik vissza,emiatt utána évben is megtartották,és azóta is van.

Én szivem szerint tüzijátékot többet nem tartottam volna Budapesten augusztus 20.án. De az október 23.i tüntetések,és amik ott történtek,amiatt nem lehet azt mondani,hogy többet nem fogunk tartani október 23.i megemlékezéseket.. érted?

2014. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az volt a túlkapás, hogy nem lövették agyon mindet. Gyújtogattak, kővel dobálóztak, úgy viselkedtek, mint az állatok. Az egyik rendőrnek még a lábát is amputálni kellett. Verekedést pedig inkább a tüntetőktől láthattunk. A rendőrőknek sajnos meg volt kötve a kezük.
2014. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minek? Én nem akarok megemlékezni a rongáló, naplopó, iszákos, csürhe bandára.
2014. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezek nem voltak iszákos és részegek!
2014. júl. 13. 21:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mind, de azért bőven akadt rá példa. Az ital mondjuk lehetett volna mentség arra, hogy miért viselkedett majdnem mind úgy, mint egy állat. Most érdekes mód egyiknek sem jár a szája. Viktornak mindent elnéznek, azt vesz el, amit csak akar. Egyáltalán nem tudom sajnálni őket, nemhogy megemlékezni. Gondolom azok sem felejtenek, akiknek a kocsija lángokban állt. Na meg persze az amputált lábú rendőr sem felejti el, hogy már elég egy cipő is. Meg az sem, akit a kő eltalált, amivel a barmok dobálóztak. A Fradi-Újpest mérkőzésen különbül viselkednek, mint ott sokan.
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, és munkaszüneti nap lesz! XD
2014. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szégyen amit mondtok! Bezzeg Ukrajnában sikerült legyőzni a rendőröket és Viktor Janukovicsot is!
2014. júl. 14. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!