Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MDF+SZDSZ szerintetek ez komoly?

MDF+SZDSZ szerintetek ez komoly?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 8. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
hm. nemsemmmi.. énis olvastam máshol is.. lehet h rájöttek ez az egyetlen esélyük a bejutásra. :)
2010. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Messze nem olyan abszurd gondolat, mint ahogy látszik. Az szdsz-ben mindig is erős volt a megosztottság. A túlnyomó része a pártnak szocioliberális volt, a maradék meg neokonzervatív. Meglepő, hogy csak most szakadtak.
2010. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
A hatalomért és a pénzért mindent...
2010. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mostanában sok a kiábrándult szoci, őket viszonylag könnyen össze lehet gyűjteni, az MDF nevű kisvállalkozás (a Political Capital kedvenc referenciamunkája) pont ezzel kísérletezik. Én mondjuk furcsának tartanám, ha az MDF hajlandó lenne osztozni az eszdéesszel azon a kevés forráson, amihez egy 5%-os párt hozzájut, de lehetetlennek nem tartom.
2010. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy igen rossz taktika. Az SZDSZ-től kevesebb szavazót nyernek, mint amennyit azzal vesztenek, hogy az MDF-ről az a kép kezd kialakulni, hogy lassan mindenkinek szétteszi a lábát, aki arra jár...
2010. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elképzelhetőbb mint az mszp-jobbik (ilyet is olvastam már itt)
2010. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

arra leszek kíváncsi h az MSZP mikor csapódik még oda

ha jól emlékszem tettek már olyan megjegyzést, h Bokros mögé esetleg odaállnának

2010. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát komoly volt de nem jött össze
2021. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!