Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kuruczinfó annyira...

Ha a kuruczinfó annyira gerinces ősmagyar akkor miért koldul?

Figyelt kérdés

[link]


Ők szidják a romákat hogy élősködők és akkor koldulják a pénzt ráadásul úgy hogy tele az oldal fizetett hirdetésekkel. Hogy is van ez?



2014. júl. 14. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Kit zavar, hogy koldul? Amíg nem nyomnak kést az emberek torkához, hogy fizessenek addig senkit nem zavar. Nagyon naiv, vagy ostoba vagy ha szerinted a cigányokkal az a gond hogy neten hirdetik, hogy küldjenek nekik pénzt.
2014. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Majd ha a nyugdíjast agyonverik a saját házában a kuruc szerkesztői akkor jogos lesz a párhuzam.
2014. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 Kanadából érdekes lenne ha agyon tudnának verni bárkit is. Bár az is megér egy misét hogy mit csinálnak a turbóhazafi ősmagyarok kanadában meg az USA-ban.
2014. júl. 14. 22:11
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Talán azért, mert éppen menekülőben van a tulaja az igazságszolgáltatás elől, és nincs elégpénze üzemeltetni az oldalt.
2014. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ha olyan gerinces és tisztességes akkor miért menekül?
2014. júl. 14. 22:17
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Mivan?

"Kanadából érdekes lenne ha agyon tudnának verni bárkit is."

Ha te tényleg abban a hitben élsz, hogy a cigányok kimenekültek mind Kanadába akkor szerintem itt zárjuk is le a vitát. Nincs miről beszélni veled.

2014. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#7

[link]


Erre gondoltam #genius bár nem lepődtem meg hogy ezt is félreértette némelyik géniusz. Most már próbálok tőmondatokban írni hátha akkor sikerül felfogni minden turbónak.

2014. júl. 14. 22:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is elég lenne ha értelmesen írnál. Olvasol egy cikket és bekommentelsz valamit, minden hivatkozás nélkül, amiről elvárod, hogy mindenki képben legyen, mert szerinted amit te olvastál azt itt mindenki más is.
2014. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"magyarnarancs"


Ezen a fos viccoldalon felröhögtem! :D

2014. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Fosik Bélánk, de utolérik ott is. Csak per kérdése. Aztán majd mehet a kurucz.ru moszkvából. Már ha bevállalja a tajparaszt ruszkikat. Kétlem.
2014. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!