Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogyha elfogynak...

Miért van az hogyha elfogynak az érvek, akkor ez a hozzáállás lesz a mérvadó?

Figyelt kérdés
"Szerintem kár hosszú hozzászólásokat vesztegetni erre az agysérült jobbikos agitátorra."
2010. jan. 8. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

"Miért van az hogyha elfogynak az érvek, akkor ez a hozzá állás lesz a mérvadó?

Szerintem kár hosszú hozzászólásokat vesztegetni erre az agysérült jobbikos agitátorra."



Mi a kérdés?Egyébként szerinted ez micsoda,amit kiírtál ha nem agitáció?

2010. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Melyikre? Kiről van szó? Van egy pár.


Néhány hónapja írogatok ide, de lassan felmértem egyes (főleg egy bizonyos párttal szimpatizáló) válaszadók stílusát, és rájöttem, hogy tök felesleges időpocsékolás az egész. Tisztelet a néhány kimagaslóan intelligens, értelmes hozzászólónak, akiket már írásuk alapján megismerek és örömmel olvasom soraikat.


És hogy miért a hozzáállás? Úgy veszem észre, hogy sokan elborult aggyal, a pocskondiázásban próbálják levezetni indulataikat. Aztán, ha ellenérvekkel, kulturált partnerrel találkoznak, meghökkennek, kétségbeesnek és elkezdenek hadonászni. Egy idő után viszont már nagyon unalmas a vergődésük.

2010. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mikor tanulnak már meg a liberális agyak, multiplikációban, szinergikus gazdasági folyamatokban, lokális munkaerőben, nemzetgazdaságban gondolkodni, az 1+1=2 helyett?

Tettem fel egy kérdést itt az oldalon, néhány sorral lentebb!

Senkit nem bántottam meg, nem agitáltam, nem írtam egy párt nevét sem ki sem pozitív sem negatív értelemben. Csak igyekeztem bizonyos érvek mentén logikus válaszokat adni. Sajnos senki nem érvelt, csak a személyemmel kapcsolatban intrikált, és érvek nélkül degradált! Azon az elven hogy minden Jobbikos hülye!

Az ilyen emberek mit éreznek? Miben hisznek? Kinek hisznek és miért?

Lehet hogy ezért tart itt az ország? Csak mert a média befolyása erősebb mint az érvek, és a beidegződést sugalló trendek már tudat alatt is legyengítik az önálló gondolatokba vetett hitet?

2010. jan. 8. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Így értem.csak kicsit kevés volt az infó a kérdésben.Ezt én is tapasztalom,hogy itt néhány ember keveri a jobbikot valami náci párttal,a jobbikosokat a randalírozó csürhével akik eltakarják az arcukat.és pont az úgynevezett liberálisok a legkirekesztőbbek a másikkal,ráadásul úgy,hogy nem is ismerik a másikat.
2010. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez itt nem a Jobbik ingyenes hirdetőfelülete, hanem egy kérdésfeltevő oldal.


Ezt már 100x elmondtam, de képtelen vagy felfogni. Ezután mindek tartsalak, ha nem agysérültnek?

2010. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd az eredeti kérdést?

Köszi!

2010. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Ez itt nem a Jobbik ingyenes hirdetőfelülete, hanem egy kérdésfeltevő oldal."



Kérdés volt és akár tetszik akár nem a jobbik része a mai magyar politikának ezért teljesen jogosan van jelen a gy.k en.és nem kell úgy csinálni mint a balos média vagy a fidesz tv\hír tv\,hogy jobbikos témákat nem tűzünk műsorra nem beszélünk róla.

2010. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt a kérdésed.De ezen az oldalon a Jobbikosok kérdéseinek nagyrészére nem lehet érvekkel válaszolni.A gazdasági folyamatokat nem ismerik,és amit elképzelnek,az akármilyen szép is lenne,nem működőképes.

Ha ilyen kérdést látok,akkor nem is válaszolok rá,mert értelmetlen lenne a vita.

2010. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, közben megtaláltam a kérdést.


Attól még, hogy sok-sok szakszót tűzdelsz a mondandódba, legfeljebb kevésbé lesz érthető amit közölni akarsz, de nem fogja csökkenteni az oldalon jelen lévő, sajnos sokszor nagyon is primitív jobbikosok számát.

Nagyon fárasztó, hogy itt az oldalon a csapból is a Jobbik folyik, és ennek a levét sajnos sokszor olyan jobbikos is megissza, aki egyébként próbál normális hangnemben vitatkozni.


A másik dolog, hogy ha már tudatosan okosnak, és szakszerűnek akarsz tűnni, akkor nem árt, ha a helyesírásodra is odafigyelsz... :)


A te esetedben nem az érvek fogytak el, hanem eleve nem is volt vita... Talán ha közérthetőbben tennéd fel a kérdést, kapnál rá választ is. Az orvos is elmondhatja neked latinul a bajod, és roppant szakszerűnek fog tűnni, de a kutya nem fogja érteni, hogy mit mond.

Tehát részesítsd előnyben a szép magyar anyanyelvet!

2010. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:10-es vagyok.


A 17:51 volt az előző hozzászólásom, és nem a 18:07.

2010. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!