Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogyha az RTL...

Miért van az, hogyha az RTL lehoz egy kormánykritikus hírt akkor a fideszesek máris rákezdenek, hogy mocskos RTL? Most ők a szemetek azért amiért a kormányban az embereknek van valami piszkos dolguk és ezt leadják?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el attól, hogy miket szokott adni az RTL más műsorai. A lényeg, hogy ha a kormánnyal és/vagy annaktagjaival kritikus hír jelenik meg akkor máris az a szemét aki erről beszámol?


Olyan érzésem van mintha XY ellopna 10 milliót és ez megjelenik a médiában, majd a média a szemét, hogy ezt megjeleníti. Majd pedig azoktól akik szidják jön a pedig ez egy tisztességes ember. Utoljára Mészáros Lőrinces cikknél találtam ilyet. Hogy ez a szemét média, pedig ez egy nagyon tisztességes, ügyes ember.


2014. júl. 18. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok kormánypárti, az RTL-t egész más okokból utálom.

Az, hogy kormánykritikus, gyakran pozitív is.

2014. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert a Fideszeseket NEM szabad "rágalmazni". Ők mind nagyon tisztességes, becsületes emberek, akik a két kezük munkájával keresik a pénzüket. Nem csalók, nem korruptak, mint a szocik.
2014. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyiban zavar ez az egész, hogy eddig szartak rá nagy ívben, most meg játsszák a mártírt mióta elővették őket is.
2014. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kettes megérdemel egy állami kitüntetést. Egy tiszti keresztet.
2014. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert nem kormány kritikus híreket adnak, hanem személyeskedésről szólnak a hírek.
2014. júl. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 06:07


A komrány és annak közeli tagjait veszik elő. EZt lehet kormánykritikának is venni. Most olyan dolgokat vesznek elő ami amúgy mindenki olyan tud aki szokott online médiát olvasni és persze nem fideszes. De ez a ország kevesebb része. Így most ezen keresztül a nagyközönséghez is eljut.

2014. júl. 19. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem azok fizetett tollnokok
2014. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!