Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Diplomás, értelmiségi emberekn...

Diplomás, értelmiségi embereknek hogy lehet ilyen véleménye?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam egy új állást, külföldi cég, nagyon kellemes fizetéssel.

Maga a közeg is tetszik, modern, jól felszerelt, kulturált a környezet.

Viszont, a kollégáimon le vagyok döbbenve.


Olyan mértékben zsidóznak és cigányoznak, hogy valami hihetetlen.

Persze értem én, az előbbi kisebbséggel akad azért probléma, de így kifejezni magukat, döbbenet.

A zsidózást meg nem értem.


Pedig mindegyikük jómódú, diplomás értelmiségi, némelyikük jobb eredménnyel végzett, mint én.



2014. máj. 28. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
A diplomával nem jár oltás a hülyeség ellen. Tapasztalatom szerint ez egy öngerjesztő folyamat a kollégák között. Azért a zsidózás és cigányozás, mert így fejezik ki az összetartozásukat. "Látjátok, egy véleményen vagyunk!" "Vannak ők a rosszak, és vagyunk mi a jók!" Megpróbálhatod elmondani az ellenvéleménnyed. Értelmiségi környezetben néha működik. Fogsz kapni egy többé kevésbé szalonképes választ, és lehet, hogy jelenlétedben nem fogják ugyanabban a stílusban folytatni. Az viszont valószínű, hogy így nem fogsz egyhamar a közösségük tagjává válni.
2014. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Miért? Szerinted csak a taj parasztokat zavarják a cigányok és a zsidók, és a kuruc.info-t is csak ők olvassák? Csak a taj parasztok lehetnek patrióták, soviniszták, nacionalisták, rasszisták, stb. ?

....

2014. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Mért azt hitted hogy csak a "buta" segédmunkás meg a szakmunkás van elege az irányított pénzvilágból és a legális fehér galléros bűnözésből!

Sok olyan ember van akin megdöbbennél hogy antiszemita meg rasszista csak nem mondja ki mert ebben a témában a társadalom meg van félemlítve!

2014. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Ezek a dolgok Magyarországon már elérték a középréteget. Ma már nem kell szélsőségesnek lenni ahhoz, hogy valaki zsidózzon vagy cigányozzon. Bevett szokása lett a középosztálynak.


Számomra az a kérdés, hogy ha a középosztály ilyen módon viselkedik, akkor mire fogja vinni az ország?

2014. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos a "magasabb tanulmányok" nem járnak együtt a művelt, vagy inkább úgy fogalmaznék a társadalomban elfogadott normális viselkedéssel.


Az ilyen embereknek többnyire az élettel van alapvetően bajuk, de az adott táradalmi szintet megfelelően képviselni nem tudják az biztos.

2014. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Persze lehetne vitát nyitni arról, hogy ezek a "vádak" mennyire megalapozottak vagy nem megalapozottak. De nem ez a kérdés. Hanem az, hogy képes-e egy nép középosztálya ezen véleményét otthon tartani.


Magyarországon nem képes. Plusz munka helyett ilyenről beszélnek a munkahelyen jó hangosan. Azután csodálkozik a nagyérdemű nép, hogy a véka alsó fele alatt is talál még mélységet. Majd mindezért még jobban felelősé teszi a cigányokat és a zsidókat.


21 évet dolgoztam Svájcban. Azt se tudtam, hogy a kollégámnak gyereke született előző héten, nem hogy mit gondola ilyenekről. A munkahelyen munka folyt. És úgy élnek, olyan gazdagon ahogy. Nem véletlen. Az sem véletlen, hogy ezek után nem is másokban keresik állandóan a hibát.

2014. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Diplomás értelmiségi vagyok, kiváló minősítéssel, több idegen nyelvet perfekt beszélek, magas pozícióban vagyok, és anyagi helyzetemre sem panaszkodhatok. Mind a diplomámért, mind jelenlegi állásomért szorgalmasan megdolgoztam, nem restellek bent maradni akár 10-12 órát sem a munkahelyemen. A zsidókkal semmi bajom, de a cigányokat gyűlölöm. Tudod miért?


- zsidó még soha nem lopott tőlem

- zsidó még soha nem kéregetett tőlem

- zsidó még nem fenyegetett meg azzal, hogy megver / megöl

- zsidó még nem szólt be nekem az utcán, vagy bárhol máshol

- még nem találkoztam a járdát "kiscsaláddal" együtt elálló zsidóval

- zsidót még nem hallottam az ablak alatt üvöltözni

- zsidót még nem láttam szotyolával kérődzni és az utcát teleszemetelni úgy, hogy egy méterre állt a szemetestől

- zsidót még nem láttam a földön ülni és bámulni

- zsidót még nem láttam a ház mellé a kirakat aljába pisálni

- még nem láttam lepukkant, igénytelen, büdös, csótányoktól és mindenféle undorító állattól hemzsegő zsidó lakást

- még sosem találkoztam pár foggal és lenőtt festett szőke hajjal "lesz.psz?" megszólítással "ismerkedő" zsidó nőszeméllyel

- a magyar zsidók rengeteg Nobel-díjast és hírességet adtak a világnak. A cigányok???

- a zsidók munkahelyeket hoznak létre. A cigányok???


A fentieket viszont szinte nap, mint nap átélem a cigányokkal. Ugye nem várod el tőlem, hogy szeressem őket? Mire fel kellene....?

2014. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Veled is baj van kérdező ha azt hiszed a tanulás kultúráltságot is jelent.
2014. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

"A zsidózást meg nem értem. "


Mit nem értesz rajta? Mert nagyon szívesen elmagyarázom.

2014. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

"- a zsidók munkahelyeket hoznak létre."


Igen, munkahelyeket hoznak létre (a saját multinacionális zsebeik minél jobban történő kitömése érdekében) minimálbér rabszolga tartás céljából.

Ennyi.

Töredék befektetett munkával(csak a nagy szájuk van) mások zsírjából gazdagodnak, egyszóval élősködnek.

2014. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!