Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az afrikai bevándorlók miért...

Az afrikai bevándorlók miért kapnak egy csomó eurót, ruhákat, szállást csak úgy? (Győr) Miért kell őket beengedni, itt tartani?

Figyelt kérdés

Győrben vannak az Árkádban egész nap, ahol vásárolgatnak a kapott euróból, drágább ruháik vannak mint a győriek 99%-nak, egész nap semmit nem csinálnak. Győr mellett van a menekült tábor, még ingyen buszjárat is van nekik.

És mindezt a mi pénzünkből! A másik hogy képtelenek viselkedni. Belédmennek, hangoskodnak, tolakodnak a sorban, büdösek.


2014. júl. 20. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ezek nem bevándorlók hanem menekültek a pénzt meg az uniótól kapják bár így is erősen lecsippent belőle a drágalátos fidesz pedig nem lehetne.
2014. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyre több afrikai van Miskolcon is meg a környéken, de kínaiból is lett bőven mostanság. Azért érezteti a hatását a bevándorlás erősödése sajnos.
2014. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól tudom, ti turbóturulok imádjátok az iszlámokat, meg a "keleti testvéreinket" mi ez a pálfordulás? Vagy csak távolról szeretitek őket?
2014. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is láttam őket.


Bécsbe is szoktam kijárni, ott is sok van belőlük.

Ahányszor arra járok, mindig azt látom, hogy "járőröznek" a bevásárlóközpontban meg a nőket zaklatják.


Keleti "testvéreinkkel" meg csak üzletelni, kapcsolatokat építeni szokás.


Az USA meg Szaúd-Arábia is szövetségesek, mégsem tiltja meg az amerikai kormány a nőknek az autóvezetést.

2014. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
afrikaiak alatt feketéket értesz vagy arabokat?
2014. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fekete
2014. júl. 20. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, kell ide a sok néger, ők hozzák el nekünk a demokrácicákat és a bódottágot.
2014. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A múltkor vettem egy lánytól egy hálózsákot Csepelen. Kérte, hogy csináljak valamit, mert rá akaszkodott egy néger és zaklatja folyamatosan. Némi angolsággal mondtam, hogy hagyja békén. Alig bírt nyugton maradni. Ezek azt hiszik, nekik mindent szabad.
2014. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dogmatix91 ***** válasza:
Nekem még nem volt velük bajom, ott laktam ahova megy értük a busz (Batthyány tér) és amikor vártak a buszra, volt aki még köszönt is, de mindegyik félreállt ha arra mentem. Nem mondom, hogy nincs velük baj, csak én még nem tapasztaltam. Számomra még mindig szimpatikusabbak, mint a kecsuák. A ruhákat lefoglalt készletekből kapják (hamisítvány), pénzt meg az EU adja. Belédmennek, hangoskodnak, tolakodnak, büdösek...eddig is voltak ilyenek csak egy árnyalattal világosabb a bőrük, de ők még le is szúrnak ha nem adod oda az órádat, aztán feljelent rasszizmusért.
2014. júl. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!