Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy látjátok? Magyarország...

Ti hogy látjátok? Magyarországon jó anyagi helyzetben vannak az emberek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
Én is éhezek, nincs mit enni, de netem van, meg cigire is futja. Mit csináljak? Segítsetek!
2014. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
Jó akkor mondjuk ezt. Magyarország nagyon jól áll. Nincs éhezés, mindenkinek van pénze. ÉS ez nem csak pest, hanem a teljes ország.
2014. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

Csak győzzétek meg ezeket az embereket is.


[link]

[link]


Meg ha ilyen jó akkor miért mennek el nagyon sokan ebből az országból? Az a baj, hogy van akiket a tények nem győznek meg, vagy mert csak az ország kis részét látja mint aki felvetette, hogy itt milyen jó és jaj de sokan vannak a plázákban(persze nem vásárolnak), vagy egyszerűen csak teljesen csodásnak akarja látni.

2014. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:

És persze hülyeség magunkat afrikaiakkal összehasonlítani. A környékkel kell:


[link]

2014. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
Én falun élek de itt senki nem éhezik kb 30 tyúk van a fagyómba pedig gazdag se vagyok csak el járok melózni. És 10 köb -fa van az udvaromba télire. Bocs a jövő évi télre. Nem tudom minek kell folyamatosan csak a rosszat látni mindenben és mindent 10 olyan szörnyűnek beállítani mint a valóság.
2014. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
Aki a szépet akarja látni az az utóbbi cikk elejét olvassa csak el,
2014. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
Jaaaaj éhes vagyok! A környezetemben sokan halnak éhen! Látom a saját szememmel. Lementünk vidékre múlt héten is, és jövő héten is megyünk. Nincs mindenkinek fullon a kertje zöldségekkel meg csirkével, jaaaaj, mi lesz velünk! Éhen halunk! Az egész ország éhezik, háború lesz, éhínség, halál!:D
2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Majd pont egy Hvgnek hisz az ember amelyik elsőként közölt egy kamu megjátszott videót a fidesz lejáratására. Marhára hitelesek.
2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:

Igazából ezen fölösleges vitatkozni.


Egyikünk sem ismeri a magyar lakosságot, csak egy nagyon kicsike részét, ami elhanyagolható.


Érdemes a statisztikákat olvasni. Azok nem arra térnek ki mint itt, hogy jaj ezt látom. pár száz ember már a magyar lakosság. Felmérésekben egyáltalán nem vagyunk jók.

2014. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:

ma 17:05


Remélem azért nem vagy fidesz párti. Mert akkor már vannak bajok.

2014. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!