Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy látjátok? Magyarország...

Ti hogy látjátok? Magyarországon jó anyagi helyzetben vannak az emberek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy a politika. Ennél fogva a fidesz is.
2014. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

ma 17:05


Lehet poénkodni, de a tényeket nem változtatja. Ha tudsz olvasni nem arról szól hogy éhhalál van. De látom te csak a saját hülyeségednél maradsz. Nem is értelmes olyanokkal vitázni akik nem támasszák alá, releváns tényekkel amit mondanak. Én megtettem, nem is eggyel.

2014. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:

ma 17:07


Nem is neked ment.

2014. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Ja és köszönjük az aggódást de mi itt vidéken jól megvagyunk. Had döntsem már el hogy éhezek vagy nem jó. Még senki nem halt éhhalált a faluban és nem azért mert egymást eszik a népek. Lehet még 100 cikket linkelni akkor se tükrözi a valóságot egyik se. Ha éhezés és nyomor lenne nem tudnánk kacsát libát tyúkot tartani és a disznóról ne is beszéljek. Úgy hogy kár itt mellébeszélni. Nincs nagy jólét de az éhezés erős túlzás.
2014. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
Olyan felmérést mutassatok ami ezek ellentétét mutatja, hogy milyen jól is állunk. Utána van értelme ezt folytatni. Pl az éhezésbe olyan is beletartozik, hogy mennyire engedhetik meg maguknak a húst. Sokan heti 1X engedhetik meg, ami nagyon kevés.
2014. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Mert olyan marhára érdekli az újságírást a pozitív téma mi? Az nem szenzáció nekik. Egy újságírót se érdekel csak a botrány gyilkosság és a többi negatív hír.
2014. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

ma 17:11


Ebben az a rossz, hogy mindenhol ott vagy? Ahol én lakom egy nagy átlag. Van szegény és enm szegény. De 1-2 falu/városból ráhúzzuk a több száz településre ezt? Pl vannak olyanok ahol semmi munkalehetőség. NA ott az átlag alatt vannak az emberek. Persze olyan is van ahol semmi nyoma ezeknek.

Megint el kell ismételnem, hogy amit te látsz az nem mérvadó. AZ nem tükrözi a teljes magyar valóságot.

2014. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:

ma 17:14


Akkor maradjunk abban, hogy jaj de jó itthon minden. Ha neked ez kell a boldogsághoz akkor halld ezt. Vagy nézz pl Hírtv-t. Ott ez megy, negatívat nem hallani az elmúlt 4 évről. Még nem lesz olyan aki normálisan számokkal alátámasztva nem szól ehhez hozzá addig nincs értelem ezt folytatni. Én befejeztem.

2014. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:

Még utoljára elég érdekes 4 éves cikk.

[link]


A kettősség elég érdekes. "Kétszázezer magyar éhezik Európa egyik legkövérebb országában"

2014. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Akik nem tudják mit jelent az éhezés azoknak ajánlom kicsit járjanak utána. Nem azt hogy nincs mit enni és nem is esznek és belehalnak.
2014. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!