Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy a sok budai lakopark...

Igaz hogy a sok budai lakopark üresen all es varja a zsido bevandorlokat? Csak mert sokat beszelnek rola.

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 16:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%
sok lakópark állhat üresen, mert most túlkínálatos a lakáspiac.. de ennél többet aki állít, az muasson valamit amivel alá is tudja támasztani... mondjuk okiratot..
2010. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
55%
Igen, sőt ha jól tudom a Budai hegyekbe hatalmas barlanglakásokat is építettek, ahol közel egymillió embert tudnak elhelyezni. Erre azért volt szükség, mert építése nem olyan feltűnő, mint egy lakópark kinövése a földből, így egyszer csak itt lesz az egymillió zsidó, és lesz hol laknia a kezdeti időben, amíg a magyarokat el nem üldözik! Ez így van:P:D
2010. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
61%
Ha igen, akkor majd megy bevezetni hozzájuk a gázt, hogy tudjanak mivel fűteni.
2010. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
74%
utolsó te nem vagy normális:) ilyet elhinni és mondani:D barlanglak a zsidóknak legyen hova bújniuk amíg ki nem üldöznek minket:D jobb lett a napom:D magyar születésű, magyar szülőjű zsidók is vannak... nem csak az afrikai\ázsiai emberek lehetnek azok
2010. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
63%

Ja, persze... és olyan sokat beszélnek róla, hogy még nem is hallottam róla.


Komolytalan kérdés, nagyon...

2010. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
fura hogy nem halottal meg rola,persze nem a tv2,rtl,mtv1,akik csak ebbol tajekozodnak azoknak eleg szuk a latoköruk:)
2010. jan. 9. 17:09
 7/42 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, a barlanglakások csak irónia volt, a kérdező hülyeségének paródiája:)
2010. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
60%

"...mert sokat beszelnek rola..."

persze.

meg a világvégéről, a yetiről, az ufókról... ezekről is sokan beszélnek, de attól még méretes baromságok- éppen úgy, mint az üresen álló lakótelepek, akik csak a zsidókat várják...

istenem, de nagy az az állatkert...

2010. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
42%

Ja, kedves Kérdező, én vagy a szűklátókörű, nem az, aki az ilyen ökörséget elhiszi...


Egyébként nem csak onnan tájékozodom-

2010. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
42%
én minden nap hallgatok rádiót, nézek rtl-t, tv2-t, hír tv-t, echo tv-t, m1et, atv-t, és ilyenről én még nem hallottam
2010. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!