Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János az öszödi beszédet...

Lázár János az öszödi beszédet dícsérte. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
Nekem elkerekedett a szemem,mikor az egyik nagyobb hírportálon olvastam.

2014. júl. 24. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Lázár Jánost eddig sem az eszéért szerették.
2014. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fogkiverő jani már csak ilyen.
2014. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de hogy dicsérte .... Valaki eltöri a lábát, majd aki látta az esetet azt mondja rá " ez nagyon tanulságos baleset volt", akkor dicsérte a másikat, hogy milyen ügyesen esett? de hogy is pusztán annyit lehet levonni a " tanulságos szóból" , hogy lehet belőle tanulni. Ha már oylan sok baloldali szavazó van, akkor érdemes megnézni, hogy mi az oka ennek a feltétel nélküli gyurcsány imádatnak, mert ez bizony tényleg tanulságos ... amit gyurcsány véghez vitt.
2014. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves 3-as,olvasd el még egyszer azt a cikket,ahol olvastad. Rá fogsz jönni,hogy igenis dícsérte.Nem is kicsit.
2014. júl. 24. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valaki linkelhetne a cikkről.
2014. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2014. júl. 24. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne dicsérte volna, annak köszönhetik a 8 évüket, amikor tejhatalmat építettek ki Mo-n hétharmaddal. Azzal az egy beszéddel egy szűk üzleti kör zsebébe csúsztatott Gyurcsi kb 30.000 Mrd Ft-ot. Egy lájtos dicséret mégiscsak kijár nekik.
2014. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mióta a szegényeket élhetetlen senkiknek nevezte, nálam Lézerjanó nagy senki! Nem érdekel, mit hazudozik összevissza.
2014. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: az ilyen törtető, kapzsi emberek, mint Lázár, a legnyomorultabbak, mert sose tudnak megelégedni, mindig több kell, szerintem még igazán élvezni se tudják azt, ami van. Tudom, ez nem vígasztal senkit, én is akkor tudnék igazán örülni, ha élete végéig fekete-fehér csíkos ruhában lenne egy kis helyen a többivel együtt.
2015. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!