Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik irracionálisnak?

Csak nekem tűnik irracionálisnak?

Figyelt kérdés

Megállás nélkül gyűlöletkeltő kommentekbe ütközöm magukat jobboldalinak tartó emberek részéről.


Én Jobbik szavazó vagyok és mégsem tervezek népírtást, és szerintem szavazótársaim 99%-a sem.

Csak igazságot, nyugalmat, jólétet akarok Magyarországnak.


Nem élek rosszul értelmiségi vagyok, a válság sem volt családunkra nagy hatással, tehát ezt se fogjátok rám kérlek, hogy ez radikalizált engem.


Szerintem mindenki tudja hogy a magyarok többsége nem támogatja a gyűlöletet, és ha mégis erre bújtat, akkor csak lejáratja magát és az általa támogatott embereket/pártot.


Csak nekem tűnik logikus következtetésnek, hogy ezek az úgy nevezett jobboldaliak igazából NEM azok, hanem csak lejárató ellen kampányt folytatnak?


2010. jan. 10. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
ezt a kérdést már én is feltettem.
2010. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
van benne logika
2010. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

elnézést az ismétlésért!


szerintem megérdemeli, hogy még egyszer megvitassuk

2010. jan. 10. 12:12
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

mondjuk a párt vezetői is mondanak meredekeket

akkor ők is a lejárató emberek közé tartoznak? vagy ezt mivel lehet magyarázni?

2010. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

melyik párt embere nem mondott még meredeket?


"ha nem tetszik, akkor el lehet menni" "elkúrtuk nem kicsit, nagyon", hogy csak kettőt idézzek egy embertől.


politikáról beszélünk...

és itt most a gyakorin lévő kérdezőkről volt szó, nem a pártokról.

2010. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

csak tovább gondoltam a kérdést, elnézést

nem provokációnak szántam

2010. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

Mindenhol vannak "vérszomjas"emberek.Úgy a Jobbikban,Mszp-ben,Szdsz-ben.

Nem hinném,hogy bármely pártban túltengne az ilyenek száma.Aki meg általánosít,az saját magáról ad ki bizonyítványt.

2010. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen nyilvánvaló hogy ma Magyarországon egy parlamenti pártnak sem érdeke hogy a Jobbik mint még tiszta lapú párt, magyar érdekháttérrel köpködje a táljukba felhalmozott cseresznyét! Minden tekintetben más erővonalak mentén mozog a jobbik.

Nem tudnak mit kezdeni vele, mert demokratikus párt, akinek egyre bővülő a támogatottsága!

Nem is tudják meghatározni, hogy milyen hatásai lesznek a parlamenti munka megkezdése után. Egy biztos, hogy nem kell hazudoznia a választásokon és gyakorlatilag, irányváltás nélkül tudnak politizálni, ami a mostani helyzetben kiemelten fontos!

Ha konzekvensen és szakszerűen tudnak a parlamentben is tevékenykedni, mindamellett hogy meg marad az egyenes és szókimondó stílusuk, akkor figyelembe véve a kialakuló helyzetet a növekedés útját járják! Igyekeztek csírájában elfojtani, még egy éve, de az Ep választások meg mutatták hogy ezen már túlnőtt, ezért a direkt ellen stratégiát felváltotta a média és a suttogó propaganda. Eltelik néhány év, és ez sem fog működni, hiszen mint parlamenti párt, már sokkal több lehetősége lesz a rágalmakat cáfolni, és gyakorlatban is bizonyítani sok alaptalan vádat!

2010. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
egy 4 év és a JOBBIKot szétverik. Több mint valószínű, hogy már most beépültek emberek....
2010. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

dehogy verik.

ha annyira gyenge lenne, akkor már feladta volna a gárda feloszlatása után is.

2010. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!