Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kelet-európaiak nehezebben...

A kelet-európaiak nehezebben befolyásolhatóak?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy Magyarország a liberalizmus el lett torzítva, le lett járatva.

Szerintem ez nem igaz, másutt is ugyanolyan ez az ideológia, ugyanezt csinálja.


Dolgoztam nyugaton is, ugyanaz a liberalizmus ott is.Viszont arra könnyen eladhatóbb.A másik, hogy könnyebben befolyásolhatóak az emberek ilyesmikkel.Magyarországon évtizedekig szovjet megszállás volt, a többség tudta, hogy amit a TV-ben látnak, rádióban hallanak, az újságban olvasnak az mind hazugság, propaganda.A magyarokban, kelet-európaiakban ez még mindig bent van.


Emiatt nem akarnak például színes idegeneket az országukba, akik leélik az amúgy sem fényes országukat.


Németországban saját szememmel láttam, hogy etnikai németek szimpátiatüntetést rendeztek a bevándorlás mellett, hogy hozzák a családjaikat is...stb


Azt gondoltam, úristen milyen tébolydába kerültem.


Én is német származású vagyok, anyanyelvi szinten beszélem a nyelvet ismerem a kultúrát.

De, komolyan akkor legszívesebben letagadtam volna.


2014. júl. 26. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Abban biztos lehetsz, hogy sok német tagadna le téged is.

Normális ember nem bőrszín, származás alapján ítél.

Hogy keleten mennyire befolyásolhatók az emberek arról csak annyit, hogy tapsolnak a népnyúzó kormányok intézkedéseihez.

Éltetik Oroszországot, orbán kirányt ahogy építi le a demokráciát. Nem veszik észre, hogy elnyomják őket.

Mindenki örül, hogy nem lesz többé fidesztől független média.

Most még csak megszállás szobor, 5 év múlva Dunába lövik azt aki nem tetszik nekik.

2014. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiszékenyek. Szerintem alapból úgy vannak vele hogy most ez a divat egyenlőre ezt kell kántálni ha nem akarják hogy kirúgják őket. Olyan mint a kommunizmusban dicsérni Kádárt vagy dicsérni Lenint szóval most ez a divat. Mindig az aktuális hatalomhoz húzni. Ha holnapra hipp hopp királyság lenne vagy más akkor azt dicsőítenék. Szerintem úgy vannak vele nekik mindegy ki ül a székben azt fogják ajnározni. Ezáltal megmenekülnek.
2014. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Én bennem is van egy kis német, de én pont azért tagadom le, amiért ennyire nacionalisták voltak. Nem tudom mi a francot kerestek más országba, és gyilkolták az ártatlanokat, úgyhogy a szememben egy senkik. És igen, ha már németország tönkreteszi egész keleteurópát, visszafogja a gazdaságát és elnyeli a munkaerejét, akkor már hadd szenvedjenek egy kis bevándorlástól. Ha ők ezt akarják akkor legyen, ha szerintük ez jó, akkor jó nekem is. Majd a saját kárukon megtanulják, hogy hagyni kellett volna minket is fejlődni, és nem csak a sok hitelt adni, amit kamatostul kell visszafizetnünk.
2014. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

A kelet-európaiak nehezebben befolyásolhatóak? Ezek szerint még nem hallottál az alábbi pártokról:

Fidesz

MSZP

DK

Jobbik

2014. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem. Csak 40 év szovjet elnyomás után Kelet-Európa most éli a lázadó, nemzetieskedő kamaszkorát. Megkapta a függetlenséget és most kiéli magát. Ugyanolyan könnyen befolyásolható, csak jelenleg épp a másik irányba.
2014. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

"Németországban saját szememmel láttam, hogy etnikai németek szimpátiatüntetést rendeztek a bevándorlás mellett, hogy hozzák a családjaikat is...stb "


Ez Ausztriában is ugyan így van, én ezért nem megyek vissza egyszerűen nincs gyomrom hozzá és nincs kedvem ezeknek asszisztálni . Egyszer jegyeztem meg hogy talán mégse kéne a bevándorlókat beengedni, azonnal rám sütötték a náci bélyeget, meg kiközösítettek . Köszi én ebből nem kérek .

Ha azt hiszitek hogy Magyarországon nyalják a bevándorlók seggét nagyon tévedtek . Nyugaton elképesztő mi van 50-100 év múlva ezek az országok el fognak tűnni, lesz helyettük Új-törökország, Új Nigéria meg hasonlók ... És higgyétek el senki nem fog ezek ellen majd fellépni, az ottani politikusok is ezeknek a bevándorlóknak a szavazatából élnek, az embereket meg hihetetlenül be lehet ott hülyíteni . Szó nélkül le fogják nyelni, ha majd megszűnik például Svédország .

Hozzáteszem az olyan bevándorlókkal semmi bajom aki Európában tanul és utána visszamegy a hazájába, vagy teljesen átveszi az európai kultúrát, dolgozik és tiszteli az adott országot, csak ilyen ritka mint a fehér holló .

2014. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!