Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is idegesít az RTL...

Titeket is idegesít az RTL Klub kormánykritikus Híradója?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 18:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%

érdemes archív híradókat is nézni!

1 kb fele/fele arányban volt bel- és külpolitikai hír. Mióta uniós tagok vagyunk azóta még a külpolitikai rovat is kimarad, vagy kimerül a konfliktusok egyoldalú tálalásában!

Pedig lenne miről beszélni az unióban, mi történik miről döntenek. pl az orosz embargóról is beszélhetnének többet. pl mikor hol ki döntötte el, kicsit nagyobb kontroll lehetne az unióra is!

Bár nyilván luxemburgi cég nem fogja a hazai érdekeket sérteni.

2014. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
engem inkább a TV2 ellen vonz
2014. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
MAgyarán szólva, kis buci, jó az amit csináltok!
2014. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
Az előző,nemÉN voltam...
2014. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
77%
Engem idegesít, orbán király szorgalmasan építi a fasizmust, horti szobrot emel, történelmet hamisít. Nem tudom, hogy jön ahhoz bárki is, hogy egy ilyen embert, kormányt kritizáljon.
2014. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
41%
nem olvastam el minden kommentet de elég volt az első 4-5-öt elolvasni hogy sírjak... azt eddig nem vettétek észre, hogy azóta kritizálják a kormányt amióta felvetődött a reklám adó ??? az előtt az RTL is agyba főbe nyalta a kormányt...
2014. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem. Sőt örülök neki, hogy akik csak ezt meg az ilyen szintű adókat tudják nézni most legalább tájékoztatást kapnak a Fidesz igazi arcáról.
2014. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 MolotovPunk ***** válasza:
78%

Engem nem idegesít.Az RTL legalább frankón ki mondja az igazat,amit közmédia és orbán közeli TVk elhallgatnak.

Persze ez fityesz közeli embereknek nem tetszik...

Ha narancsosokon múlna RTL-t elhallgattatnák,de az az igazság,kevesek ők ehhez...

2014. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
50%
igazat? Mi az igazság? Ez még egy külföldről pénzelt média cégnek is relatív fogalom!
2014. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
43%

Mitől lenne objektív az a média szolgáltató, aki kénye kedve szerint hol nyal, hol ekézi a kormányt!

Ha ennyire befolyásolható ez a média, akkor bele se gondolok, hogy milyen híráradatokról maradtunk le a nagy privatizációs időszakokban! Nem kérdés, hogy ezek a média szolgáltatók a felelősek azért, mert nem tájékoztatták az embereket, hogy a kormány lop csal hazudik!

Pár milliárdért cserébe az igazság hallgat. hiába pénz beszél, most se őszinte sokkal inkább ideges, mert korábbi rendszer jobban tetszett neki. Ő hallgatott cserébe ömlöttek a milliárdok!

2014. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!