Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is idegesít az RTL...

Titeket is idegesít az RTL Klub kormánykritikus Híradója?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 18:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
64%

# 33 Teljesen igazad van abban, hogy az RTL most is nem az emberek miatt hanem a pénz miatt kezdte el ezt csinálni. De ne beszélj úgy mintha a szubjektivitás a világ legaljasabb dolga lenne. A világon mindenhol a saját pénzügyi hátterüket képviselik a médiumok és a közmédia is. Az M1 elméletileg a köztévé de a Fidesz saját csatornája lett. A Magyar Nemzet is elég szubjektív. A pénz miatt amit a Fidesztől kapnak.

Úgyhogy fölösleges arról beszélned az RTL mennyire elkötelezett egy pénzügyi csoporthoz mert minden média az.

2014. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
22%

Valóban unalmas, hogy a híradók két dologról szolnak, vagy a kormány mellet vagy ellen vannak. De azért mégis túlzás amit az RTL csinál, olyan dolgokat vesz elő ami pitiáner dolog, de még abba is beleköt. Most pl abba hogy lehet megdolgoztatják a sport klubokat. Ott is kimutatták a foguk fehérjét, megint elő került a reklám adó. Nem zavarja őket hogy múltkor pont azon sértődtek be hogy a kormány hogy herdálja a pénzt a foci pályákra és mindenre ami a focival kapcsolatos, tehát gondolom a sprot klubbok is kaphatnak esetleg valami támogatást. (A sport klubbok nem is akartak nyilatkozni. Saját magát égette be az RTL. Azt hitte na most majd felmutat valamit , és hátha többen mellé állnak a reklám adó miatt.


Pedig befoghatnák végre a pofájukat és tejelhetnének. Mert ugye varjúk be dől hozzájuk a lóvé, és cserébe csak retek műsorokat adnak, és saját celebjeiket futtatják generálják a gagyi híreiket. Ha van chips adó ami azért van mert nem egészséges, akkor ilyet az RTL-re is kiszabhatnának, mert kárós az amit közvetít! Éjjel nappal kula pest, Csaló világ, és még sorolhatnám. ( Igaz a TV2 is, de ők legalább nem kardoskodnak úgy mint az RTL. Aki virnyákól, hogy , most neki is kell valamit fűzetni, és nem jön olyan könnyen a lóvé, szinte a semmiért.

Nyomatják a a kamu jóslásos műsorokat, amiket az öregek, és a retardáltak, bőszen hívogatnak.


Komolyan akik ilyenekre költenek, és az Emelt díjas sms es szarokra küldözgetnek, ne sírjanak már hogy nincs pénz.


Szót ejtettek, a rendezvényekről, de ott se állhatták meg hogy ne kritizáljanak valamit.


Még szerencse, hogy vannak más adók is, évente egyszer kétszer tévedek erre, bár minek.

2014. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 MolotovPunk ***** válasza:
79%

Atyaég,egyesek de tudatlanok.Az RTL mindig is balos Tv csatorna volt.Sosem nyalt a jobb oldalnak.Szóval akik azt állítják,hogy az RTL a médiaadó bevezetése óta szidja a kormányt az nagyot téved...

Mellesleg van az RTLen kívül is olyan csatorna,ami pl vele ellentétben állandóan a bal oldalt próbálja áztatni,lásd hírtv echo tv...ott meg állandóan fid. istenítése megy.

2014. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
68%
Abban igazad van, hogy az RTL mindig is balos volt, elég csak a Heti szennyesre gondolni, ami azért régen nem ennyire csak a politikáról szólt. De jó pár éve náluk csak a Fidesz van terítéken. Akkor inkább csak a Heti szennyesre volt jellemző. Most hogy ráléptek a farkukra, jobban kimutatják a foguk fehérjét.
2014. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
48%
Na de már akkor is szánalmas volt, hogy a Fidesz minen apró rezdülésén csámcsogtak, a Balosok hülye beoszlásain, és bolondságain nem, pedig lehetne sorolni.
2014. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Őő értem.És te miért foglalkozol ezzel?

Van távkapcsoló és van 200 csatorna.Nem kötelező nézni az RTLt.Én általában csak a híradójukat szoktam nézni,néha meg Atv híradót.

Mellesleg a hír és echo tv is ezt csinálta anno,főleg mikor ellenzékben volt a jobb oldal.Áztatta a bal oldalt mindig.Most is ezt teszik.Lásd célpont magazin és egyéb baromságok.Köz Tvt sem nézem,nem véletlenül.Elfogultak azok is.

2014. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten csak 18:30 -tól nézem a híradót, amikor kezdődik a harakiri.


Szerintem ugyanebben az időpontban a vezéreink azon ronyóznak éppen melyik disznóságukat fogják kiteregetni és ez nekem tetszik.

2014. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem (főleg, hogy túl sok ideig voltam fideszes szavazó)
2014. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Hát! Még a vak komondorunk is azonnal az asszony lába alatt szaladt idegességébe. Ne is mondjad tényleg! Ez már tényleg felháborító!De tényleg ám!

Mondom! De tényleg! Bizonyosan! De igen! De biztosan! Úgy bizony ám!

2014. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész ország ezzel a kormánnyal egy vicc, se több, se kevesebb. Egy nagyon-nagyon rossz vicc......egy gyűrött papírgalacsin, amivel már valaki kitörölte.
2014. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!