Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne egy vezér aki összetu...

Ha lenne egy vezér aki összetudná újra kovácsolni a kárpát medencében élő népeket követnétek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 18:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

"Egy új faj érkezett közénk. "


???

2010. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit nagyon pesszimistán nézed a világot. Nem ilyen kilátástalan a helyzet.

A kérdésre válaszolva: A vezérek általában átesnek a ló túloldára, tehát nem követném.

2010. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen vezérekkel csak a gond van.. tanulj egy kis törit.. .
2010. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
80%

A kérdezőnek elment a józan esze, ezt biztosan állíthatom.


"Egy új faj érkezett közénk."


??? Ha a zsidókra gondolsz, már jó ideje vannak köztünk. Paranoiás képzelgés, irány egy jó doki.


"A szlovákok nem véletlenül utálnak minket."


Pontosan meg van az oka, hogy utálnak bennünket, én is utálom őket, mit kell ezt szépíteni.


"Egy új vezér aki nem a demokrácia alapjaiban keresi az ország erejét"


Akkor milyen alapon? Ki lenne ez a vezér?


"Radikális dolgok a legjobbak amik történhetnek egy csőd szélén billegő államban."


Az, hogy Hitler felfuttatta anno Németországot, merőben más helyzet volt. Se népességünk, se belső piacunk, se technikai hátterünk, se tőkénk. Mit szeretnél kezdeni?


"magyarok végigerőszakolták európát"


A lovas harcosok ideje lejárt, a tömeghadsereg mit sem ér modern technika ellen.

2010. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Igen vezérekkel csak egy baj van. A demokráciában számos. Felteszek egy kérdést: Vertek már meg cigányok? Ez egy komoly kérdés válaszolj igennel vagy nemmel és onnantól tudod is a választ arra, hogy milyen új fajra gondoltam. Van egy hatalmas különbség a demokrácia és a vezér között a vezér szereti a népét hiszen ő emelte őt oda fel és tesz is azért, hogy népe fejlődjön hiszen az mind az övé is részben; a demokráciában a politikusok többen vannak így több mindenre képesek gondolni könnyebben fejlesztik az országot ezt gondolná az ember, DE! mivel ők többen vannak így sok lesz közöttük az aki csal hazudik saját érdekében pénz stb; hiszen önzők vagyunk valljuk be(ki kicsit ki nagyon egyén függő) amúgy a demokráciában is válság idején egy vezér magához ragadta a hatalmat és kihúzta az országot a szarból.
2010. jan. 13. 19:19
 16/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ, de nem ment el az eszem kérlek ne sértegess én se sértegetlek. Azt, hogy "új faj érkezett közénk" nem szó szerint értettem bár ahogy látom te úgy vetted. Elös

ször is nem a zsidókra gondolok

2010. jan. 13. 19:22
 17/39 anonim ***** válasza:

19:19: Sajnos a busmanok is itt vannak velünk jó ideje.


Mit csinálna a vezér, engedélyezné a busman vadászatot? Én az elsők között támogatnám, de ilyen úgysem lesz.

2010. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat kis technikai probléma pillanat és folytatom.
2010. jan. 13. 19:23
 19/39 anonim ***** válasza:

A cigányok nem új faj, legfeljebb új ALfaj, mivel a homo sapienshez tartoznak ők is...

"Nem. Nem szeretem a radikális módszereket, az erőszakot, márpedig ez azt hozna magával"

Látod ez a baja az országnak...

mert csak radikális módszerek segítenének. Nem szereted? Jó, akkor maradj apatikus, és nézd végig ölbe tett kézzel, ahogy elpusztul az ország.

2010. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, de nem ment el az eszem kérlek ne sértegess én se sértegetlek. Azt, hogy "új faj érkezett közénk" nem szó szerint értettem bár ahogy látom te úgy vetted. Először is nem a zsidókra gondolok. Másodszor a szlovákok között a tóthokra gondoltam kíváncsi lennék rá mit mondasz miért gyűlölnek minket. Ha éltél közöttük és beszéltél velük kérdezted őket erről csak akkor tudod a választ addig nem. Milyen alapon? sok alap van, de a fő kérdés most nem erre irányult tehát erre nem válaszolok most neked. Ki mondta neked hogy Hitlerre gondoltam? Számos más vezető volt akik végrehajtottak ilyen dicső dolgot a hazájukért. Amiben igazat adok bár én nem mondtam, hogy nem igaz csak megemlítettem dicső múltunkról egy részletet a kedves válaszadónak, hogy a lovasok ideje lejár és mit sem ér a modern fegyverek ellen.
2010. jan. 13. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!