Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország hol rontotta el?

Magyarország hol rontotta el?

Figyelt kérdés
Miért tartunk itt és kik a felelősök, hogy ilyen helyzetben van az ország?
2014. aug. 13. 15:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Teret kapott a szélsőjobb, ők emésztik el az országot :(
2014. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
2006 előtt!
2014. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Huh soroljam....


Elrontotta:

-1989-ben

-1945-ben

-1920-ban

-1918-ban

-1848-ban


És még sorolhatnám.....

2014. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
Sehol. Nem a mi hibánk, hogy itt vagyunk, hanem a teret hódító libsiké, akárcsak az előző válaszolók.
2014. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%

Elkúrta az MSZP!

Meddgyesy hitelre adott "jólétet"

Gyuri kozmetikázta a csődöt!

Orbánnak meg csak a romhalmaz,

és az ebből varázsolt BIRODALOM jutott!

Hajrá!

2014. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

Átment rajtunk még a Trójai Faló is!

amit mi átéltünk az példátlan!

Jó, hogy netezhetünk még magyarul!

2014. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
A probléma ott kezdődött hogy itt soha nem történt rendszerváltás. Mármint annyiban kimerült hogy a politikai elit szétosztotta egymás közt. De az emberek fejében sem történt meg a rendszerváltás még mindig azt hiszik hogy az állam azért van hogy eltartsa őket. Plusz a demokrácia lényegét sem sikerült túlzottan felfogni, mert itt az egész politika fanboy/girlködésből áll. Senki nem azt nézi hogy ki mit tett az országért vagy eddig mit tett az asztalra hanem az van hogy van a fideszes aki a fideszre szavaz akármi is van mert imádja a fideszt, van az mszps aki az mszpre szavaz mert imádja az mszp-t meg van a jobbikos aki a jobbikra szavaz mert imádja a jobbikot. Nem baj hogy pl a jobbik meg a fidesz fél évente teljes ideológiát vált, őket ez sem riasztja vissza attól hogy imádják őket. Tehát velejéig romlott itt minden. De mégis csak az állampolgárok a hibásak mert ők választották ezt.
2014. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%

Azt hitték, ha megcsonkítanak, majd kussolunk!

De épp fordítva lett!

2014. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Én úgy gondolom a felelősség azoké, akiknek volt szavazójoga 2006 előtt... És nem azért, mert 2006 fordulópont lett volna, de én pl. abszolút nem vagyok felelős a magam 18 évével, amikor idén szavazhattam először és pár éve tudom követni a folyamatokat...


Szóval úgy gondolom a hibát ott vétettük, hogy nem ragaszkodtunk 1848, 1918 és 1956 eszméihez amit követeltek is még '88–'89-ben az utcai protestek során. Bűnbakot akarsz?! A saját szüleid (vagy épp te magad?), nagyszüleid, szomszédaid, barátaid... Együtt, mindenki, szép lassan, kőről kőre hordta szét az országot, akár csak a Colosseumot az olaszok... Csak azt megfékezték.


Jelenleg mi a probléma? A fidesz egyeduralma és nemtörődömsége, hogy sutbadobta a 88-ban hirdetett nézeteket, hogy putyin seggét nyaljuk, hogy erősödik a szélsőjobb, hogy nacionalista az ország, hogy nem figyelünk egymásra.


Persze le leszek pontozva, mint libsi. De nem kenyerem se a régi, se az "új" MSZP, nem kedvelem az MLP-t, se az E14-et, az LMP is rossz irányba tart mostanság..... Szóval biztos szabadkőműves zsidó gyíklény vagyok. ;) És ez a probléma, itt rontja el az ország. Ez a fórum a temetője. :DDDD

2014. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Ott, hogy nem a FIDESZ-re szavazott, amikor kellett volna!
2014. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!