Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán a legjobb miniszterelnök...

Orbán a legjobb miniszterelnök az EU-ban?

Figyelt kérdés

Nem választanám a Fideszt, de szerintem örülhetünk annak, hogy nem a buta liberálisok vezetik az országunkat, akik engedik, hogy az EU irányitsa az országot (Magyarországot). Jobb lenne Vona Gábor, de szerintem Orbán Viktor a legjobb miniszterelnök az EU-ban.


Szerintetek nem ?


2014. aug. 14. 11:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
De.
2014. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

Majdnem minden állításod olyan, hogy épp az ellenkezőjét tartom igaznak rá.


orbán az egyik legrosszabb vezető, a liberális politika jó, az EU a mi érdekünkben szól a balgák ellen,, vona sándor pedig egy elfuserált jobber.

2014. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
De, ennél jobb már nem is lehetne.
2014. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
A lehető legrosszabb, nem csak az Eu-ban, de minden demokratikus országban. Vona pedig még rosszabb lenne.
2014. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Hát az SZDSZ-nél jobb Vitya, de vegyük úgy, hogy az SZDSZ baromi rossz volt, Orbán meg nagyon rossz.


Személy szerint egy Jörg Haider féle vezetővel lennék megelégedve.

Haidert a modern Európa legnagyobb formátumú politikusának tartom.

2014. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Szeretlek Viktor! Tiéd a testem, vedd el!


89/N

2014. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Haha 6-os :D
2014. aug. 14. 11:16
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Van olyan miniszter elnök aki nem stadionokat épít egy több éve sikertelen sportágnak, ahelyett, hogy azzal a pénzzel az embereket segítse, van olyan miniszterelnök aki nem próbáld adósságot adósságra halmozni az ország kárára, szóval igazán messze van Orbán a legjobb miniszterelnök címétől az EU-ban.


Egyébként a liberálisoknak szép a gondolatuk az egyenlőségről és szabadságról meg minden és ezért nem is lehet őket ostobának nevezni. Az már megint más kérdés, hogy a magyarországi liberális pártok hogyan viszonyulnak a dolgokhoz. Pl. nem veszik észre, hogy nem alaptalan a cigányok felé irányuló ellenszenv, stb.

2014. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Szabolcsi lányként elkerültem elég messzire, az ország nyugati részére és annyit mondhatok, hogy ez kifejezetten egy életminőség, hogy nem kell reggel-este a zordon pofájukat bámulni, félni tőlük az utcán, mert az életedre törnek és ráadásul kiszámíthatatlanok, tűrni a szagukat és diszkréten elnézni, ha köpködnek az utcán. Hogy nem kell a tanteremben állandóan őket fegyelmezni, miközben a többi tanulna. Hogy nem kell őket hazaküldni, mosdassák meg, tetvezzék ki, aztán utána jöhet vissza. Hogy lehet hordani a gyerekeknek a "kedvenc" és "menő" cuccaikat, senki nem lopja el azokat az öltözőből. Stb. Stb. Stb.

Ez nem rasszizmus. Ez tapasztalat. Megtapasztaltam "mit und ohne". Aztán levontam a következtetést. Ennyi.


Liberális pártot, liberalizmust soha, de soha többé Magyarországon, még a Fideszban is sok van ebből.


Aki meg szereti őket, az fogadja be őket a házába.

2014. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
A liberálisok egész jók lennének, ha nem támogatnák a sok dzsárót és a szivárványosakat.
2014. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!