Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán a legjobb miniszterelnök...

Orbán a legjobb miniszterelnök az EU-ban?

Figyelt kérdés

Nem választanám a Fideszt, de szerintem örülhetünk annak, hogy nem a buta liberálisok vezetik az országunkat, akik engedik, hogy az EU irányitsa az országot (Magyarországot). Jobb lenne Vona Gábor, de szerintem Orbán Viktor a legjobb miniszterelnök az EU-ban.


Szerintetek nem ?


2014. aug. 14. 11:04
1 2 3
 21/22 Sün!! ***** válasza:
43%
Mivel nem ismerem az összes miniszterelnököt az EU-ban így csak annyit mondhatok, hogy ELÉG JÓ. Lehet fikázni őt és a pártját, de attól még nekünk nem lesz jobb illetve a magyar ellenzék jellemtelen és jelentéktelen figurái nem lesznek jobbak. Orbán egy erős politikus. Voltak álmai és céljai. Ezekből sokat megvalósított, hiszen az ország Miniszterelnöke harmadszor. Az EU parlamentben a felszólalásai példaértékűek. Nem röhögik ki, komolyan veszik. A liberalizmust nehéz ma más megfogalmazni, javaslom ne próbálkozzunk vele. Viszont az, hogy a keresztény értékeket, a családot helyezik minden elé és sok mindennek alapjául úgy gondolom, hogy fényévekkel jobb, mint a "fiú vagy lány? Majd ha 18 lesz eldönti"...
2014. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legrosszabb.
2014. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!