Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha politikai-közösségi témában...

Ha politikai-közösségi témában felteszek egy tök egyszerű kérdést amit a hülye is ért, de csak az egyik tábor válaszol, a másik meg se próbálja, akkor szerinted mit jelent?

Figyelt kérdés

Én arra gondolok, hogy ha egy olyan kérdést tettem fel amit tényleg egyértelmű, és tök egyszerűen lehetne rá válaszolni. Az egyik oldal be is írt.


A másik oldal aki általában irracionális érveket hoz fel a legtöbbször, az meg sem próbálta védeni az álláspontját. Persze ha a kérdésben lett volna egy csöppnyi provokáció, gyűlöletkeltés, akkor tuti jöttek volna anyázni.


Ebből kifolyólag arra következtetek, hogy a másik tábor nem tudja megvédeni az álláspontjait, és így komolyan sem kell venni őket.


vélemények?


De ha valakit érdekel melyik kérdés az, szívesen megadom és szívesen fogadok rá válaszokat.


2010. jan. 14. 10:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
haverommal azért együtt röhögtünk az utolsó kicsit se radikális mondatodon:)
2010. jan. 14. 20:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Melyik kérdés volt konkrétan, linket? Így homályos a kérdés.
2010. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés hosszú és tök terjengös milyen tökel ütöt barom tesz ír ki ekkora baromságot? Hány éves vagy gyerek és a kis haverod? Nem kötelező kis barmoknak komoly témákban beszólni.
2010. jan. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nocomment... csak ezt tudod ismételgetni?
2010. jan. 15. 00:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezzel magam is sokszor találkozom az oldalon és mindenhol úgy általában. Nagy a valószínűsége, hogy a társadalmunk nagy része nem alkalmas érdemi vitákra. Ezt így provokatív leírni, de sajnos ettől még tény. Látható, hogy oldal szerinti vélemények és nem egyéni, (gondolkodom tehát vagyok) vélemények születnek. Az ország és annak vezetése is ezt tükrözi. Ne is várd, hogy sok értelmes választ kapsz majd a kérdésedre. Ha értelmes választ is adsz, figyeld meg, hogy többségében le fognak pontozni, mert meg sem érthetik, hogy mi a válaszod lényege, mondani valója. Nekem úgy tűnik, hogy a valódi értelmes emberek, akik alkalmasak lehetnének érdemi dolgok döntésében(valóban jó vezetők lehetnének), mélyen a háttérben várnak, elbújnak, mert nem akarják kitenni magukat az értelmetlen megaláztatásoknak.Tudomásul kell venni, hogy ma a Vas-kort éljük.
2010. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!