Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerintetek gyűlöletk...

A Jobbik szerintetek gyűlöletkeltő. Vajon miért nem tartjátok a másik két nagy pártot is annak? Hiszen megosztja az országot,10 éve az mszp-sek és fideszesek szó szerint ölre mennek egymással.

Figyelt kérdés

Nem egy fideszes és mszp-sben láttam már akkora gyűlöletet ami bennem egy jobbikosban soha nem lesz.

Nem tartjátok e gyűlöletkeltőnek azt, hogy egyik párt hazudozik a másikról, és szó szerint nekiugrasztja a szimpatizánsait?


Nem tartjátok e gyűlöletkeltőnek, hogy egyik parlamenti párt sem hajlandó foglalkozni a cigányokkal, csak a feszültséget szítja magyarok és köztük? Ez mi ha nem gyűlöletkeltés?


Szerintem ebben a tekintetben egyik nagy párt sem jobb a jobbiknál. Erre gondolom az a magyarázat, hogy "de ők jogosan teszik" mi?


2010. jan. 15. 17:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
91%

Igen jobbikos gyűlöli a cigányokat és a zsidókat!

De jó én félig cigány és félig izraelita származású vagyok és Jobbik alapszervezeti elnök.

Megkérdezem, hogy melyik felemet utáljam jobban?

2010. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

persze h vannak gyűlölködők, de messze nem olyan nagy arányban ahogy azt sokan képzelik. csak éppen őket veszik észre. jó példa erre amikor az egyik Bp.i tüntetésen egyetlen 1 emberen volt horogkeresztes karszalag a 4000 ember közül, mégis ő szerepelt minden portálon főoldalon.


a másik meg hogy azon is el kellene gondolkodni, hogy ha olyan nagy rasszizmus vagy idegengyűlölet van Magyarországon, akkor vajon miért pont a zsidók és cigányok felé van ennyi ellenszenv. vajon a horvátok, svábok, stb. felé miért nincs? talán azért mert az ellenszenv nem vak gyűlöleten alapszik hanem a tapasztalatokon.

2010. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok persze akik teljesen őrültek és gyűlölik a zsidókat és a cigányokat. Ez szégyen. És ezeket az embereket nem a jobbik szervezte be. Ők gondolták úgy hogy oda tartoznak. De őket senki nemfogadja szívesen. Nem az Árpád-sávos lobogóra került a nyilaskereszt... hanem a nyilaskereszt mellé az árpád sáv. A jobbik képviselői között és tisztességes szimpatizánsai között nincs gyűlölködő ember. Persze nem a megalapozott utálatról beszélek hiszen én is gyűlölöm a zsidó politikusokat és teljesen megalapozottan. A zsidó egyszerű emberekkel nekem az ég világom semmi bajom. Ugyanolyanok mint én. A cigányokkal ugyanígy vagyok. Lettem már megverve azért mert magyar vagyok. És tudod mikor erre visszaemlékszek igenis kimondom hogy cigány. Mert ő is mondta hogy magyar. Na ki a rasszista? Aki kicsit is józan az ezek ellen védekezik mint magyar. Ez teljesen elfogadott és egészséges.
2010. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Esterházy Péter Így gondozd a magyarodat!

A magyar géniusznak két archetípusa van. A bartók és a puskás. A bartók sovány, a puskás kövér.

- A magyarod élete lokális, szerelme globális. Mit akar ezekkel a magyarokkal? Was für ein magyar?

- A csokorba kötött magyart szétbontjuk, és éles késsel ferdén visszavágjuk. Kivétel a fásszárúak, mert azokat törjük vagy kalapáccsal zúzzuk.

- Nehogy megrohadjon a magyar. Az összement magyart a savó leöntése és Trianon után túrónak használhatjuk...

- A magyar emlõs. Egy magyar nem csinál nyarat.

- A magyar a sötét, ahová Európa ugrik.

- A magyar az új nincs. Az új semmi. Az árnyék.

- Ki tartson magyart? Kezdõ magyarbarát inkább kanmagyart tartson, ne szukát! Tanácsosabb fajtiszta magyart beszerezni, mint valami bizonytalan származású magyart.

- Öreg magyart ne vegyünk! A magyart következetesen dicsérjük vagy dorgáljuk! Lágy, barátságos hang: jól van, jó magyar, illetve keményen, határozottan: pfuj, magyar, helyedre!

- A sárgamagyar... a tágasság érzetét kelti. A narancsmagyar....mámoros. A vörösmagyar....meleg. A jómagyarember.... az már a járásáról megismerszik. Mint komor bikáé. Levegõt minden magyar igényel, de nem huzat formájában. A Kárpát-medence huzatos.

- A magyar a tartós fogyasztási cikkek kategóriájába tartozik.

- Olcsó magyarnak híg a leve!



Na most akkor mi nem megalapozott?

2010. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
13:13 így van, csokdálatos 'remekmű' napjaink legtöbbre tartott költőjétől. bravó
2010. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Az mindenesetre érdekes, hogy Morvait még kint Brüsszelben is érdekes szemekkel figyelik.

Nem az a baj a jobbikal amit mond, hanem ahogy mondja.

Az alapvető szabályokat sem tartják be.


Amúgy szerintem az egész politika undorító, és egyik párt sem fog semmit tenni amíg a saját zsebét meg nem tömte. Az pedig nem fog megtelni.

Lehet köpködni egymásra, hogy te jobbikos vagy, te fideszes, te mszps...és????? Azon kívül, hogy családok és barátságok szakadnak szét a téma miatt mi változik?

Megsúgom: semmi

2010. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Én jobbikos vagyok.

Az a baj,hogy sokan semmit se tudnak az ideológiákról,történelemről.

Sajnos hibásan is tanítják.

pl: Szálasi ki akarta irtani a zsidókat! (ezt egy tanár mondta)


Én pedig nem egy könyvben olvastam,-amit Magyarország legnevesebb történészei is megerősítenek-hogy Szálasi nem volt antiszemita,nem is akarta a zsidókat megölni,csak deportálni,előtérbe helyezte a hungarizmust a német és olasz fasizmussal szemben. 1944. novemberében egy budapesti gettót is megvédett!


Ne higgyetek el mindent!


Szebb jövőt és szép napot!

2010. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

Eddig egyik nagy párt szimpatizánsai sem vertek rész részegen, csoportba verődve semmit.

Eddig egyik nagy párt tagjai sem küldtek ócsároló levelet vallási, vagy etnikai kisebbségnek.

Eddig egyik nagy párt sem egy elvont, scifibe illő elméleteket gyártó, a tudományos életben sehol sem jegyzett "szakértői kör" hatása alatt alkotta meg a progamját.

Soroljam még?

2010. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Azért mert a fidesz és mszp szimpatizánsok elvakultak és azt csinálják amit a pártjuk mond tehát ha Orbán azt mondja nekik hogy a jobbik gyülöletkeltő akkor szerintük ez így is van. Jobbik valóban kissé szélsőséges de mivel fellépnének az ellen ami engem a környezetem és sok magyar ember életét megkeseríti így én melléjük állok.
2010. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

A Fidesz az MSZP ellen uszít, az MSZP pedig a Fidesz ellen. Legyen, had öljék csak egymást! Megbocsátható.

A Jobbik viszont a cigányok és a zsidók ellen uszít. Virágnyelven, de ezt teszi. Na ez viszont megbocsáthatatlan.

2010. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!