Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Börtönbe való az a fiatal,...

Börtönbe való az a fiatal, aki hétvégén ahelyett, hogy részegre issza magát, inkább elszív egy szál marihuánás cigit és filmet néz az ágyában? Hány év börtönt érdemel?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 18:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

tetro bácsi, nálad alkoholistának számít, aki "hétvégente megiszik két fröccsöt"? Nem szenvedsz csöppet fogalomzavarban?


Ma egy papucs, holnap a világ? :)

2014. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 tetro ***** válasza:

21.07

nem. ahogy drogosnak sem, aki néha elszív egy füves cigit.

2014. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

tetro bácsi, előző kommentedben egyenlőségjelet tettél az alkoholista és a "hétvégente megiszik két fröccsöt" között.


Most azt mondod, hogy nem. A saját állításodnak mondasz ellent. Döntsd már el végre.

Nincs vitakultúrád.

2014. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

20: Nem. Aki hétvégente megiszik egy fröccsöt, az nem azért teszi azt, hogy benyomjon. Olvasd el a wikin az alkoholizmus leírását és abból látni fogod, hogy az alkoholisták azért isznak csak, hogy benyomjanak.


Aki pedig azért iszik, hogy benyomjon, az így próbál menekülni a problémái elől, ergo mentális problémái vannak. Az alkoholizmus nem függ a mennyiségtől.


Hasonló a helyzet a füvesekkel is. Én ismertem olyant aki naponta többször rágyújtott és semmi bajom nem volt vele (együtt laktunk), viszont egyértelműen problémái voltak amiket nekem el is mondott. Ha azokat sikerült volna megoldania, akkor talán megpróbált volna leszokni..


Ja igen! A fű is függőséget okoz és nem igaz, amit sokan állítanak.

2014. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!