Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más fejében is megfordultak...

Más fejében is megfordultak ezek a gondolatok?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kiábrándulok a magyar nemzetből. Pár éve még nagyban bíztam abban hogy felébrednek az emberek. Erre megszavazzák a fityiszt. Rajtunk röhög Európa Egyre töketlenebb ez a nép. Egyre szegényebb. Egyre öregebb. Egyre butább. A rendszer váltáskor sem tettek semmit a határon túli magyarok ért, pedig az ukránok simán oldatták volna kárpátalját, akkor. És most se tesz semmit a kormány csak látszatintézkedéseket.


Teljesen elvesztettem a hitemet a hazámban, lassan már szégyenlem hogy magyar vagyok.



2014. aug. 24. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

#10-nek igaza!

A Fidesz nyeregben van!

Gyakorlatilag bármit megtehet!

A rezsicsökkentéssel kiszúrták a fogyasztók szemét, hogy 27% az ÁFA!

Digitális átállás a köztévé, FIDESZ TV!

Ellenzék nincs!

De amit a MSZP-tolvajok elloptak, az még mindig toronymagasan vezet a FIDESZ-tolvajokkal szemben!

Van még idő! Éljen Magyarország!

2014. aug. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
Egyetértek!Igen,az én fejemben is!
2014. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
le lehet pontozni, nézz körül te kretén határon kívül!
2014. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#2-es: "Hogy Kárpátalját csak úgy visszaadták volna úgy hangzik, mint egy tipikus városi legenda."

Pedig ez nagyon is valós volt annak idején - Führ Lajos, Antall honvédelmi minisztere többször beismerte ezt a tényt - csak Antall ehhez (is) gyáva volt...


Bennem is megfordult egy párszor hasonló gondolat mint a kérdezőben...

És mégis nekünk van lelkiismeret-furdalásunk, és azoknak meg nincs, akik idáig züllesztették az országunkat...

2014. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!