Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más fejében is megfordultak...

Más fejében is megfordultak ezek a gondolatok?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kiábrándulok a magyar nemzetből. Pár éve még nagyban bíztam abban hogy felébrednek az emberek. Erre megszavazzák a fityiszt. Rajtunk röhög Európa Egyre töketlenebb ez a nép. Egyre szegényebb. Egyre öregebb. Egyre butább. A rendszer váltáskor sem tettek semmit a határon túli magyarok ért, pedig az ukránok simán oldatták volna kárpátalját, akkor. És most se tesz semmit a kormány csak látszatintézkedéseket.


Teljesen elvesztettem a hitemet a hazámban, lassan már szégyenlem hogy magyar vagyok.



2014. aug. 24. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Még mindig jobb valahol létezni, mint hazátlannak lenni, és egy másik országban megtűrtként jönni menni, ahol az orvosi vizsgálaton is úgy állnak hozzád ha külföldi vagy...

Lehet fiatal vagyok, de sosem érdekelt a magyarságom, annyi hogy elfogadom az ide tartozásom.

2014. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Aki röhög rajtunk, az tudatlan. Tudatlanok véleménye meg nem számít.

Az egyértelműen nem jelenthető ki, hogy egyre szegényebbek lennénk, még ha nem is rózsás a helyzet.

Ha Te butábbnak érzed magad, a Te dolgod. Én rendben vagyok.

Hogy Kárpátalját csak úgy visszaadták volna úgy hangzik, mint egy tipikus városi legenda.

Hogy mit csinál a kormány, az annyira tükrözi a nemzetet, minthogy hogy játszik éppen valamelyik nemzeti válogatott. Szóval semennyire.


Ha szégyeLLed, hogy magyar vagy, az az igazi szégyen.

2014. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
nyugi, egyáltalán nem vagy egyedül :D
2014. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

"Hogy mit csinál a kormány, az annyira tükrözi a nemzetet, minthogy hogy játszik éppen valamelyik nemzeti válogatott. Szóval semennyire."


ez jogos, de a válogatott tagjait, meg a kezdő 11-et, nem mi választjuk magunk közül :D azért a kormány valamennyire tükröz minket sajnos

2014. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Annyira "szégyenled", hogy nem tudtad helyesen leírni a szót? :D
2014. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Az amcsik kétszer egymás után megválasztották a csökkent értelmű George W. Bush-t, aztán tisztán faji alapon Obamát, előtte egy másodvonalbeli színészt, Ronald Reagan-t és a playboy Clintont. Arnold Schwarzenegger Kalifornia kormányzója lehet. Soroljam? Hülye vezetőkből nekik is kijutott és ők szavazták meg őket.


Ha USA-ban élnél, szégyellnéd, hogy amcsi vagy?


Pénz beszél, kutya ugat. Csak az lehet az ország vezetője, aki mögött rengeteg pénz és lobbiérdek van.


Szegény, jóravaló, független, feddhetetlen erkölcsű ember nem rúghat labdába.


Ez nem magyar sajátosság, ez a nyugati típusú demokrácia rendszerébe van kódolva.


Ezért beszélnek világszerte a politológusok a demokrácia válságáról.


Ami magyar specialitás, hogy nálunk a politikai "elit" teljesen függetlenítette magát a nemzeti érdektől és politikai pártállástól függetlenül gátlástalanul kiszolgálja a lobbiérdekeket, még ha ez az ország végromlását is okozza.

2014. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

a #6-os válaszoló tökéletesen megfogalmazta a lényeget, amikor azt mondta: "a politikai elit teljesen függetlenítette magát a nemzeti érdektől", éppen ezért ma már nem érvényes az a mondás, hogy "amilyen a király, olyan maga a nemzet is" (vagy valami hasonló, nem tudom pontosan, hogy volt ez a közmondás)

úgyhogy ne aggódj kedves Kérdező, ne a rablógazember politikusok alapján ítéld meg a nemzetet.


Ui.: a választási végeredmény pedig nem a közakaratot tükrözi...

2014. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagy egyedül.
2014. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8/8 Időpont ma 23:00 Ezt jó hallani! :)
2014. aug. 24. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Nagyszerű dolog azon sírni, hogy az emberek miért szavaztak meg a fityiszt, de láttad te a többi jelöltet?

Amíg ezek ellen kell versenybe szállnia addig simán fog hozni minden választást.

2014. aug. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!