Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a nagynéném...

Lehetséges, hogy a nagynéném elvetélt gyermeke én vagyok? Rá pár hónapra megszülettem de más lett az anyám, és ő a nagynéném testvére. Amikor nagynéném elmondta, hogy elvetélt egy gyereket azonnal jött egy nagyon erős gondolat, én voltam az.

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
nem
2014. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa gondolatmenet, ráadásul van benne egy logikai csavar.

A "Rá pár hónapra..." ugyebár kevesebb, mint kilenc.

Tehát te már éltél Anyád méhében, amikor még nagynénéd várandós volt. Kérdésed alapján feltételezem, hogy hiszel a reinkarnációban. Amennyiben ez így van, tudsz-e magyarázatot adni arra, két különböző anyatestben fejlődő embriókban hogyan lehet ugyanaz a lélek egyszerre?

.

Valami olyasmi motoszkál fejemben, hogy nem egészen jól jösz ki Anyáddal, ezért inkább az ő testvére szeretnél lenni.

2014. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rosszúl fogalmaztam, rá párhónapra teherbeesett anyukám és születtem meg.
2014. aug. 16. 10:10
 4/4 Hermione120 válasza:
Mivel ha az ember hamar születik újjá megmaradnak az emlékei. Ezt pontosan nem lehet tudni. Ha te így érzed lehet, ez így is van. De mikor ezt mondták neked azelőtt gondolkoztál rajta vagy csak úgy bevillant a fejedben ez a gondolat? Ha csak bevillant nagyobb a lehetősége, hogy így van, ha nem akkor kisebb az esélye.
2014. nov. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!