Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz tényleg összeállt a...

Davidpsp kérdése:

A Fidesz tényleg összeállt a baloldali pártokkal?

Figyelt kérdés
[link] Itt van a cikk.

2014. aug. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, hogy felvásárolták őket, most meg azért fizetnek nekik, hogy sorra bohócot csináljanak magukból.
2014. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
33%
Vácon a Jobbik nem indít polgármester-jelöltet, hogy a Fideszes (KDNP-s) jelöltet (a 2010-ben függetlenként indult jelenlegi polgármestert) támogassa a baloldali jelölt ellen (aki korábban sokáig volt a polgármester). Erről gondolom nem ír az alfahír.
2014. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

szerintem még az is egészségesebb lenne, mint a demagógiától fűtött jobbik, ja nem tudjátok mit jelent a szó. mindegy

[link]

2014. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisvárosban ilyesmi könnyen előfordulhat; tapasztalataim szerint sokkal kevésbé számítanak a pártszínek, mint pl egy ogy-i választáson. Én egy 10000 fős városban lakok és nálunk pl. 2010-ben indult egy független polgármester-jelölt, akit a Jobbik és az MSZP támogatott azáltal, hogy nem indítottak saját jelöltet. Így nyert a "független" akkor, amikor mindenhol Fidesz győzelem volt.
2014. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindig is egy malomba őröltek, jobbiknak ehhez semmi köze, szerencsére a jobbik sokkal jelentéktelenebb, mint ahogy magukat látják
2014. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FM BONEHEAD válasza:
"szerencsére a jobbik sokkal jelentéktelenebb, mint ahogy magukat látják" IQ szintedet megkérdezhetem esetleg???
2014. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!