Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Weiss Manfréd tényleg egy...

A Weiss Manfréd tényleg egy nyilas iskola?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egy DK-s politikus szerint az.



2014. aug. 29. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

A DK-s politikus esze tokja nyilas. Ennyi erővel minden iskola nyilas. Olyan iskolát még nem láttam ahol nem lett volna legalább egy rovásírásos tablókép. Sőt rengeteg település is nyilas, ugyanis rengeteg helyen láttam már rovásírásos településtáblákat. Sőt, valahol még árpádsávos zászlót is láttam lobogni a tábla felett.


Egyébként az iskolánkban pont nemrég az egyik tanár mondta: "nagyon remélem hogy valami idióta gyökér politikus vagy bulvár szennylap nem találja ki hogy itt bármilyen szélsőség oktatása zajlik, mert azt az életben nem mossuk le magunkról"


(egyébként az iskolánk egész évben eléggé reflektorfényben van szóval ott ügyelnek a jó hírnévre, megjegyzem nem a cikkben lévő iskolába járok)


Távol álljon tőlem mindenféle szélsőséges eszme, de amikor a hagyományőrzésbe náci/fasiszta eszméket, a heinekenes üvegbe kommunizmust, a fekete lufikba pedig félelemkeltést magyaráznak attól be tud horpadni a homlokom.


Egyébként pedig a liberálisoknak nem az az alapelve hogy: ami másnak nem árt az lehet?

2014. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Az azért vicces lenne, ha egy zsidóról lenne nyilas iskola elnevezve.
2014. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jonyka01 ***** válasza:
43%
Bár az lenne.
2014. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.-kal értek egyet. Baromságot mondasz.
2014. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dick Esmen ***** válasza:
Ilyen névvel?
2014. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!