Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmondaná nekem valaki, hogy...

Elmondaná nekem valaki, hogy a sok hazafi miért az országot elhagyó fiatalokat gyűlöli és miért nem azokat, akik nyomorban tartják ezt a helyet és rákényszerítik őket a távozásra?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 11:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
11#, ne egesd magad te fotel forradalmar.
2014. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Mellesleg mikor válaszoltál?

Az első válaszoló 55%-on áll, a második 44%-on, te pedig 52%-os vagy.


Csak nem több fiókról írogatsz, drága barátom? :)


Legalább most már mindenki látja, hogy a sok korcsozó, elmebajos válasz ugyanattól az embertől származik, bár ez eddig is tiszta volt egy kicsit is gondolkodó ember számára.

2014. aug. 30. 12:10
 13/29 anonim ***** válasza:
86%

Aki mélymagyar hazafi, az mindenkit gyűlöl aki épp nem mélymagyar hazafi.


NA meg hogy jön bárki ahhoz, hogy hazaárulózza azt aki kimegy dolgozni?

Ehhez már tényleg "mélynek" kell lenni, de leginkább értelmi szintben. Amúgy pont ezért is mennek ki sokan, odakint sem biztos hogy megbecsülnek, lehet nyomni a szöveget hogy "na te is egy idegen seggét nyalod"....de itthon pont ugyanezt csinálod, csak magyar emberrel...mert az ő segge biztos finomabb 3-ad annyi pénzért. Sőt...a sok mélymagyar pont ugyanúgy egy külföldi gyárnak a rabszolgája mint aki kint van, csak még büszke is rá...hát gratulálok hozzá.


Az meg hogy a szájuk nagy, de büdös a munka...ugyan már, a legnagyobb hazaárulót kiabálók a leginkább lusta disznók, akik azzal álltatják magukat hogy "hazafiságból" maradnak itthon 3 műszakozni a gyárban...az igazság meg az hogy se merszük, se tudásuk nincs ahhoz hogy előre lépjenek, nem hogy külföldön, de még itthon se, csak maradnak robotok.


Akik meg kimennek, és sikereket érnek el, azok mind azt mondják hogy kemény munka kellett hozzá, sok hajtás, és másodjára nem biztos hogy belevágnának ha tudnák hogy mivel jár ez.


De ahhoz a mondathoz hogy egy külföldre távozó ember jobban meglop téged mint az itthoniak igazán hülyének kell lenned. Biztos sokkal jobb lenne neked ha +1 ember maradna itt túrni a szart.


De hát ez a tipikus magyar mentalitás, sokkal egyszerűbb mindig visszahúzni a másikat, mint megpróbálni őt utolérni...


12:04-es tetszett ha irónia volt.

2014. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Csak úgy mellékesen még megkérdezném, hogy a nacionalisták miért tartják magukat többnek egy németnél, hollandnál, dánnál csak azért mert ők magyarok?

Miért lennének a magyarok felsőbbrendűek ezeknél és miért kell imádni őket?

2014. aug. 30. 12:16
 15/29 anonim ***** válasza:
83%
Jah értem...szóval én azért vagyok hazaáruló,mert külföldre megyek dolgozni,éshogy elítélem azt a magyar felfogást,ami itt megy.. Mert nekem semmi szükségem arra,hogy bunkók legyenek velem az eladók,és arra sincs szükségem,hogy depressziós fejeket lássak az utcán. Arra meg aztán végképp nincs szükségem,hogy debilek közé menjek dolgozni minimálbérért. Ha a hazafiak szerint emiatt a dolgok miatt én hazaáruló vagyok,hát akkor boldogan hagyom itt az országot!
2014. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező ez nem neked ment,hanem azoknak,akik elítélnek mindenkit,aki máshogy gondolkodik a magyarságról :)c mert én szeretem a magyar ételeket,szeretem az országot,de nem fogok éhen dögleni a nagy hazaszeretet miatt. Ezért is megyek tovább. Sajnálom,ha ezt sokan nem értik meg ^^
2014. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, hogy nem nekem küldted. :))
2014. aug. 30. 12:23
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
A kérdező már hármunk accountját is összekeverte. :D
2014. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%
Négyünkét, mert van egy másik 44%-os előttem író.
2014. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem kevertem össze senki account-ját.

A 4. válaszoló írta, hogy ő azért válaszolt a "disszidensekre", mert ez volt a kérdés, viszont az előtte lévő két válasz százaléka egyáltalán nem egyezett az ő százalékával, ezért megkérdeztem tőle, hogy mikor is írt választ.


Azóta persze kitörölték a moderátorok a második,44%-os válaszoló írását, így az én 3. válaszomból lett második, a 4. válaszoló pedig visszacsúszott a 3. helyre.

2014. aug. 30. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!