Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik olyan mélymagyar...

Létezik olyan mélymagyar ember aki nem ítéli el a cigányokat? Esetleg nem Jobbikos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 18:57
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
65%

Én valamilyen értelemben "mélymagyar"-nak tartom magam, mégpedig azért, mert nem helyeslem, hogy a mai nyugati-liberális-demokrata hatás elnyomja az emberekben a magyarságot.


Ebben a mai "szabadnak" mondott világban, sokkal jobban "gáz" magyarnak lenni, és sokkal kevesebben ápolják a hagyományokat, mint a rettegett Kádár-rendszerben, amikor sokkal "magyarabbak" voltunk, mint manapság!


A cigányokat nem ítélem el, mert már többszáz éve itt élnek, és ha tetszik, ha nem, az ő kultúrájuk is valamilyen szinten a mi kultúránk része. Gondoljunk csak a cigányzenére pl.

Régen is loptak, úgy, mint manapság, de régen, ha loptak, és elkapták őket, akkor simán elverték őket, és megbűntették, mint egy magyar tolvajt. Ma ez a bűntetés elmarad, és ezért garázdálkodnak annyira. Vissza kéne hozni a bűntetést.


Jobbikosnak nemigazán nevezném magam, mivel annyira nem vagyok jobboldali, inkább kommunistának, Kádáristának vagy Lukasenkóistának nevezném magam, viszont azt el kell ismernem, hogy a Jobbik hagyományőrző, keletbarát és anti-globalista eszméivel tökéletesen egyetértek!

2010. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
55%

Azokat a fémorientált afromagyarokat?

Semmi gondom azokkal a tetves mocskos g*cikkel, ha erre vagy kíváncsi.

2010. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
46%

Igen, létezik. Én:)

Nem vagyok se jobbikos, se fideszes, se mszp-s, se semmilyen, egy ember vagyok, aki szeretné, hogy mindenkinek a legjobb legyen ebben az országban, ne üldözzenek senkit, függetlenül attól, hogy jelenleg milyen párt áll az ország élén.

A cigányokról pedig nagyon sokat olvastam, nem írható 100%-ban az ő rovásukra, hogy milyen színvonalon élnek ebben az országban.

2010. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
43%

Már megint az agymosott kérdés...én magyar vagyok és Jobbikos...és nem ítélem el a cigányokat. Mi a sz@rért nem lehet felfogni egyszer s mindenkorra: attól mert ki van mondva az, ami 100-ból 99-szer cigányokra jellemző, az még nem jelenti azt, hogy el vannak ítélve. Gondolok itt: kábellopás, megélhetési gyerekszülés, uzsorázás, lopás, verés, antiszociális, elviselhetetlen viselkedés, nyomorgás stb. Ezek mind mind cigányokra jellemzőek!

Erre tényleg nagyon jó példa a fiatalkorú bűnözés: ha kimondom, hogy van, akkor én fiatalkorú-gyűlölő vagyok?

Ha esetleg cigány vagy, nyugodj meg, ha nem a fent említettek szerint élsz nem vagy utálva...inkább tisztelve

2010. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Az vagyok. De feltenném másképp is a kérdést... Létezik olyan mélmagyar ember, aki ha rá néz egy cigányra az utcán nem fordul fel a gyomra, nem gondolja azt hogy minek él ez itt?
2010. okt. 22. 19:12
 6/57 anonim ***** válasza:
75%

" Létezik olyan mélmagyar ember, aki ha rá néz egy cigányra az utcán nem fordul fel a gyomra, nem gondolja azt hogy minek él ez itt?"


Mint mondtam létezik. Ha meglátok egy cigányt, nem gondolok semmi negatívot. Azonban elvárnám a társadalomtól azt, hogyha egy cigányt rajtakapnak lopáson, bűnözésen, akkor ugyanúgy megbűntessék, mintha egy magyar csinálta volna, és hacsak a cigány családja nem éhezik, akkor ne kezeljék őket "hátrányos helyzetűnek" és ne tömjék segéllyel, hogy ne legyen lusta dolgozni.

2010. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok: JELEN!

Komolyan, már abból, hogy helyesen tudsz írni, szimpatikus vagy! ;)

Ezt nem szemétségből írtam...

2010. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Tudom, jómagam is meglepődök ha helyesen írni tudó cigányt látok :D szomorú, de ez van.
2010. okt. 22. 19:17
 9/57 anonim ***** válasza:

19:16

RESPECT

Kedves kommentelő: arra lennék kíváncsi, hogy magadra veszed-e a Jobbik cigányokkal kapcsolatos dolgait, illetve honnan tájékozódsz?

2010. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Na most nem csak a mélymagyarok, hanem többek között a mélyfranciák, a mélyolaszok és a mélyfinnek is utálják őket. A mélykanadaiak is hazaküldik őket szép sorban.
2010. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!